Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelenthetem az exbarátnőm...

Feljelenthetem az exbarátnőm apját?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel amióta szakítottam SMS-ben, az apja folyamatosan zaklat telefonon és e-mailen keresztül.

Elég durva dolgokat szokott mondani.


2011. nov. 15. 17:38
1 2 3 4 5 6
 11/55 bánomisén ***** válasza:
100%
Kérdező, te képes voltál sms-ben szakítani azzal a lánnyal???? Ásd el magad mélyre. Legalább álltál volna elé és úgy mondtad volna meg neki. Lett volna lehetősége kérdezni, észhez térni a sokkból. Nincs elég baja, még te is tetézted neki... Szégyelld magad...
2011. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szegény lánynak elég baja, a baleset miatt. Bár én nem ismerem a történetet (valaki leírná röviden), de az egyik válaszoló azt írja, hogy azért, mert béna lett. Elég nagy stressz egy autóbaleset még könnyű testi sérüléssel is...a lelki feldolgozás még nehezebb (tapasztalat sajnos). Hát még ha egy életre nyomot ha rajta, akkor milyen lehet. Te meg még rúgsz is rajta egy jó nagyo egy szakító sms-el.
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
92%
Sms-ben szakítottál a lánnyal, aki a balesetben maradandó sérülést szerzett? Az apja helyében pofán is vágtalak volna.
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
2011. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim válasza:
84%
Nem ismerem az előzményeket (valaki belinkelné?), de lehet, hogy oda kellene állnod a lány elé, és kulturáltan megbeszélni vele a dolgokat feljelentgetés helyett. Bár én biztos nem beszélnék veled ezután túl kulturáltan...
2011. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
91%
Hát kérdező, te nem csak észt nem kaptál, de ahogy látom, gerincért se álltál anno sorba. Komolyan mondom, ásd el magad, ha ezek után még fel is jelented szerencsétleneket. Az apja helyében még szembe is köpnélek. És akkor még becsületsértésért is feljelenthetnél...
2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam SMS-ben mert nem akartam látni, ahogy sír szegény.
2011. nov. 15. 18:00
 18/55 anonim ***** válasza:
93%
Még a végén téged foglak megsajnálni...
2011. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 bánomisén ***** válasza:
98%
Kérdező, én itt már sok kérdésre válaszoltam, de ilyet még soha nem mondtam, remélem, többé nem is fogok: te egy görény vagy.
2011. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
94%
SMS-ben szakítottál vele? Te patkány! Nincs hozzá tököd hogy normálisan szakítsatok, és még csodálkozol hogy a fater durva dolgokat mond. Szakadnál meg, te büdös paraszt.
2011. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!