Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A férjem megszagoltatta a...

A férjem megszagoltatta a bakancsát a kutyával. Szerintetek feljelenthetem állatkínzásért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

...és hol marad az asszonykínzás?

Egyébként kutyája válogatja. Kolléganőm kutyája imádja férje gombás,redvás lábujjait tisztogatni.

Fene a gusztusát

2011. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hónapja otthon voltam a szüleimnél, Budapest mellett laknak, nagy kertes ház, két kutya. Este kegyetlenül berúgtam régi haverokkal, ezer éve nem láttam őket. Amikor hazaértem éreztem hogy jön a róka, kimentem az erkélyre (nem tudom miért nem a wc-re) és lehánytam róla. A hányás 2 emeletet zuhant és a legalsó szint előtti kis terasz részen landolt. Beállítottam az ébresztőt jó koránra, gondoltam csak le kellene menni eltakarítani mielőtt anyuék felkelnek és meglátják. Felkeltem, lementem, és nyoma sem volt! Nem tudok mást elképzelni csak azt hogy a kutyák ették meg, a szüleimet megkérdeztem, nem ők voltak, eső sem esett. Kutyája válogatja, de szerintem ha ilyeneket megesznek akkor egy bakancs bukéja nekik a desszert.
2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zkriszti3 ***** válasza:
Szegény kutyát börtönbe akarod küldeni ?
2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!