Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kinek van igaza?

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, tavaly érettségiztem. Külföldre mentem dolgozni, összespóroltam némi pénzt amiből most megszeretném csináltatni az orromat. Egy pesti állami kórházban, orrsövényferdülés + orrkorrekciós plasztikai műtétről van szó. Szüleim hallani sem akarnak róla, minden szemétnek, dilisnek, őrültnek stb. elmondannak miatta. Nekem fontos lenne, hogy most megcsináltassam a műtétet, mert van felépülési idő, és szeretnék még munkába állni mielőtt suliba megyek (szeptemberben egyetemre megyek).


Nővérem a példagyerek a családban. Ő 3 éve érettségizett, életében egyetlen percet sem dolgozott. Szüleim tartják el. Az igényei a csillagos égig érnek: legpatinánsabb szállodák edzőtermeiben csinosítgatja magát, tömegközlekedéssel nem jár mert "fél", állandóan ilyen idióta divatmagazinokat búj meg a neten ámulja-bámulja az ilyen celebek fotóit stb. Suliba se jár, és ha valaki megemlíti, hogy tanulni vagy dolgozni kéne rögtön ordíbál, neki áll feljebb, kiborul és öngyilkossággal fenyegetőzik. Szüleim szerint egészen más mint én mert nyugodt, és nem akar műtétre menni.


2011. nov. 14. 10:45
 1/9 bánomisén ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy, szeptembertől egyetemista leszel, dolgoztál, magad kerested meg a pénzt. Az orrsövényferdülés meg kellemetlen tud lenni, nem kap az ember rendesen levegőt, horkol, ilyesmi.

Felnőtt vagy, te kerested meg a rávalót, csináltasd meg, ha akarod. Azzal meg, hogy a tesód mit művel, ne foglalkozz, annyira nyugodt nem lehet, ha már a munka említésére is ordítani kezd.

2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját pénzedből akarod magad műttetni, amiért te dolgoztál meg, akkor mi itt a kérdés? Lényegtelen kinek van igaza vagy kinek nincs.
2011. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A szüleidnek elég érdekes felfogása van...Már a helyedben viccet csinálnék a dologból, hisztiznék és öngyilkossággal fenyegetőznék, hogy ilyen orral nem lehet már élni..

Ha a tesód kicsinyes igényeit kielégítik, akkor a te orrodnak (a saját pénzedből) nem kéne akadályokat állítaniuk.

Ráadásul nem a szádat akartod töltetni, hanem azt hozod helyre, amit az élet elrontott.

Erőt kívánok neked, a szüleidnek pedig egy agymosást!

2011. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez fék te troll...
2011. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
hát szerintem igazuk van féletenek minek plasztikázatod magad? mennyibe kerül? szerintem nem az orrsövényferdüléses mütéttel van bajuk hanem a plasztikaival
2011. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eszta41 ***** válasza:
A Te döntésed, vállald fel. Ne foglalkozz velük éld a saját életed. Ebben az esetben nincs értelme a kinek van igaza kérdésnek. Jelentkezz be műtétre, hogy mielőbb túl legyél rajta és egészségesen és boldogan készülhess az egyetemre!
2011. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A te pénzed, a te orrod. A nővéredet biztosan szánalomból pátyolgatják.
2011. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tesódnak biztosan szép az orra a tied meg horgas görbe
2011. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Külföldre mentem dolgozni, összespóroltam némi pénzt"


Kiszagoltad, hogy hol a penz. Ugye?

2011. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!