Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párommal kicsit összekaptunk Péntek este.. H-Sz-ig dolgozik, én tanulok Péntekig,nem tudunk együtt lenni, ám most megterveztük előre,hogy Péntek este átmegyek, ott leszünk Vasárnap reggelig, és Vasárnap ő jön át ide..

Ebből semmi nem lett.. hívom Péntek este,nem vette fel, egész este nem értem el,hogy akkor menjek-e,erre Szombat reggel felhív,hogy felment a haverjához.. Teljesen kiakadtam,hogy akkor ez most mi,meg stb.., és felhívom Szombat este, hol van? Elkezdi,hogy most állunk neki Fifázni a haverokkal..és a sok őrült haverja üvölt a háttérből.. Na ott elszakadt a cérna, nekiálltam sírni a telefonba.. Megígérte,hogy ha hazaér felhív.. De semmi hír azóta.. Azt mondta este,hogy MA menjek át én,és akkor együtt leszünk.. Kicsit már unom,hogy nekem kell átjárni hozzá,mert ő nem hajlandó ide.. Nem a fiúnak kéne a lányhoz átmennie? Erre mindig azt mondja,hogy nekem van autóm, neki nincs... (de busz jár..)..

Totál kivagyok akadva, hogy lehet valaki ilyen? Oké,legyen a haverokkal,de akkor velem ne beszélje le.. mi hetente 2-3 x vagyunk együtt,mert ő dolgozik, és akkor ezt is el kell vennie? Mikor nála vagyok is.. felmegyünk a haverjához, mert látni akarja őket.. nem érti meg,hogy én arra vágyok,hogy vele legyek, hogy összebújjunk, nem pedig a társaságra.. Most is még Ő van megharagudva,hogy ÉN miért nem értem meg.. Megérteném,ha 1-2 esetről lenne szó,de hogy a haverjai kapják minden szabadidejét.. az már számomra eléggé érthetetlen.. :S Ma muszáj átmennem hozzájuk,anyukájától el kell hoznom néhány papírt.. Ő azt várja,hogy majd ottmaradok nála.. Szerintetek? maradjak? vagy hagyjam pár napig,gondolkozzon el? Be se köszönjek hozzá? Két éves kapcsolatról van szó..


2011. nov. 13. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez a fiù semmibe vesz téged. Èn nem épìtenék rà. Ez a bunkòsàg netovàbbja. Megbeszél veled vmit és arra nem képes, h felhìvjon és lemondja?! Én a helyedben kiraknàm. Ez nem is lenne kérdés.
2011. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetéertek az első válaszadóval.Miugyan még nem vagyunk régóta együtt a barátommal,meg együtt is lakunk már,de nekem őt "zavarnom" kell a haverjaihoz,mert mindig velem akar lenni.Ő még tanul,én 6 napot dolgozok minden héten.Kinem hagyná ezt az egy napot hogy ne velem lehessen.A barátod bunkó.Leckéztesd kicsit meg,hátha észhez tér. :)
2011. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy haverozik, de elemi udvariassági szabály, hogy ha valakivel megbeszélek valamit, akkor vagy tartom magam hozzá, vagy időben tájékoztatom, hogy "bocs, mégse".


Ez egyszerűen parasztság, én is zabos lennék, akár partnerről, akár csak egy ismerősről van szó.

2011. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha átmész akkor már úgy is ott fogsz maradni, mert szereted és vele akarsz lenni

de helyedben én meneszteném

2011. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És hogy "leckéztessem meg"?

Én is erre gondoltam, de mivel lehetne?

Bunkó leszek én is,mert átmegyek délután,megfogom a papírjaimat, és jövök is haza..

Még köszönni se fogok neki, úgy gondoltam,a telefont is egy jó darabig hanyagolom..

2011. nov. 13. 08:20
 6/11 anonim ***** válasza:
egyenlőre én "leszarnám".azután megbeszélnék vele egy hétvégét vagy egy napot ami csak a kettőnké lenne,és teljesen elfelejteném,elmennék a csajokkal egy csajos napot tartani.
2011. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, ez az igazság. Vannak ilyen típusú pasik, mint a párod. Alap a heti többszöri haverokkal lógás, ha nem azokkal van, akkor nyomatják a játékokat órákon át... Ha együtt is élnétek, ebből állna a napja... Munka, játék, haverok... Ismerek egy ilyen srácot. Konkrétan azért kell neki az élettársa, hogy főzzön, mosson rá, egyébként még azt is kikérné magának, hogy bárhová elvigye, vagy vegyen neki virágot.

Neked olyan férfi kell, aki nem ilyen haverközpontú. Biztosan vannak nők, akiknek ez megfelel, neked láthatóan nem.

2011. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az utolsóval és csodát ne várj, nem fog megváltozni.
2011. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 08:58-as válaszadó!

Teljesen igazad van, mert vagy játszik, vagy a haverokkal van.. a magyarázat,hogy miért nincs velem,hogy dolgozik egész héten, és jó a haverokkal kikapcsolódni, menjek vele én is..

Volt ebből kb 2hónapja vitánk,akkor megbeszéltük,hogy a következő ilyennél vége.. tartotta magát,akkor ment,amikor megbeszéltük,amikor már sokat voltunk együtt, akkor elmentünk a barátaihoz, ott voltunk, de AKKOR VELEM IS VOLT.. most megint megtörtént... mindig ki akarja magyarázni,hogy NEKI van igaza,és hogy ÉN vagyok a rossz..

Persze,ha most nem maradok ott,akkor csak egy ok,amit ellenem tud fordítani..

2011. nov. 13. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Szerintem is az a baj, hogy másra vágytok, de ez idővel változhat. Egyértelműen neked van igazad, nagyon gyerekes amit művel, hogy még csak a telefont sem veszi fel, vagy mondja le a találkozót...Lehet én is dobbantanék...Aztán ha szeret, észhez tér. Meg kell találni az arany középutat, hogy mindenkinek jó legyen. Haverokra is szükség van, és kettesben összebújásra is:)

2011. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!