Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párommal kicsit összekaptunk Péntek este.. H-Sz-ig dolgozik, én tanulok Péntekig,nem tudunk együtt lenni, ám most megterveztük előre,hogy Péntek este átmegyek, ott leszünk Vasárnap reggelig, és Vasárnap ő jön át ide..

Ebből semmi nem lett.. hívom Péntek este,nem vette fel, egész este nem értem el,hogy akkor menjek-e,erre Szombat reggel felhív,hogy felment a haverjához.. Teljesen kiakadtam,hogy akkor ez most mi,meg stb.., és felhívom Szombat este, hol van? Elkezdi,hogy most állunk neki Fifázni a haverokkal..és a sok őrült haverja üvölt a háttérből.. Na ott elszakadt a cérna, nekiálltam sírni a telefonba.. Megígérte,hogy ha hazaér felhív.. De semmi hír azóta.. Azt mondta este,hogy MA menjek át én,és akkor együtt leszünk.. Kicsit már unom,hogy nekem kell átjárni hozzá,mert ő nem hajlandó ide.. Nem a fiúnak kéne a lányhoz átmennie? Erre mindig azt mondja,hogy nekem van autóm, neki nincs... (de busz jár..)..

Totál kivagyok akadva, hogy lehet valaki ilyen? Oké,legyen a haverokkal,de akkor velem ne beszélje le.. mi hetente 2-3 x vagyunk együtt,mert ő dolgozik, és akkor ezt is el kell vennie? Mikor nála vagyok is.. felmegyünk a haverjához, mert látni akarja őket.. nem érti meg,hogy én arra vágyok,hogy vele legyek, hogy összebújjunk, nem pedig a társaságra.. Most is még Ő van megharagudva,hogy ÉN miért nem értem meg.. Megérteném,ha 1-2 esetről lenne szó,de hogy a haverjai kapják minden szabadidejét.. az már számomra eléggé érthetetlen.. :S Ma muszáj átmennem hozzájuk,anyukájától el kell hoznom néhány papírt.. Ő azt várja,hogy majd ottmaradok nála.. Szerintetek? maradjak? vagy hagyjam pár napig,gondolkozzon el? Be se köszönjek hozzá? Két éves kapcsolatról van szó..


2011. nov. 13. 07:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is neked adok abban igazat, hogy eléggé megbántott a barátod. Min. hogy megbeszélt programot nem mondunk le úgy hogy nem vesszük fel a telefont, meg amúgy se. Ez elég gyerekes. Főleg, hogy gondolom készültél rá.

Szerintem azért nem ennyire fekete és fehér a dolog. Hogyha próbálkozik, bocsánatot kér, esetleg a következő hétvégét CSAK neked szenteli. Romantikázás, cuki, ilyenek..amiket te szeretnél, akkor egy Fifa meccset a haverokkal is meg lehet bocsájtani. Amúgy meg nem lehet, hogy a haverjai beszélték rá ezt a programot? Hogy: ne legyél papucs! Meccs van! Ilyenkor nagy ám a falka szellem, meg a férfi összetartás :)

2011. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!