Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos!! Mi tévő legyek? Kattints...

Anna cica kérdése:

Sos!! Mi tévő legyek? Kattints rá lécives!

Figyelt kérdés
A családom elég konzervatív 15 évesen nem engedik hogy fessem magam sőt azt sem hogy szoknyát vegyek fel sőt hogy tovább fokozzam barátom sem lehet. És azt is mondták hogy ha rajta kapnak maszti közbe nekem annyi mert még kicsi vagyok hozzá. A számítogépet is csak ugy ki kellet harcolni. Nem képes felfogni hogy már felnőttem és hogyha továbbra is így folytattják betöltöm a 18-at és elmegyek és élem az életem. Nem fogják fel hogy a legszebb éveimet teszik tönkre. Apukám anyukámat meg szokta ütni azért ha kifesti magát. Azzal fenyeget hogyha én is csinálom akkor nekem is annyi lesz. Nem tudok így élni! :( Elegem van ki akarok tőrni! Jah és azt se engedi meg hogy a nap végén becsukjam a szobám ajtaját mindig nyitva kell hogy legyen. Ezért öltözködni a mosdóba szoktam. Mit csináljak ? Hogyan éljem túl? 18 évesen nem tudok hova menni nincsen semmim ami az enyém lenne. De viszont élni se tudok így. A farsangi buliba is szigorúan hosszú minden ha szoknya az takarjon mindent a felső akkor rövid ujjú nagyon ritkán. Miért jó ez neki hogy kínoz? :(
2011. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hát, ha veri szegény anyukádat, vagy téged, akkor simán jöhet egy rendőrségi feljelentés. Ez marhára rossz tanács, de nincs értelmes megoldás ilyenek ellen.
2011. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Utolsó...Engem apám úgy megvert, hogy betört a fejem és eltört a kulcs-csontom... Anyát úgy pofán vágta,hogy felrepedt a szája és nekivágódott a szekrénynek..A rendőrség szavait idézem: " Ez ellen nem tudunk mit tenni. Egyéni probléma."


16/L

2011. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!