Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos!! Mi tévő legyek? Kattints...

Anna cica kérdése:

Sos!! Mi tévő legyek? Kattints rá lécives!

Figyelt kérdés
A családom elég konzervatív 15 évesen nem engedik hogy fessem magam sőt azt sem hogy szoknyát vegyek fel sőt hogy tovább fokozzam barátom sem lehet. És azt is mondták hogy ha rajta kapnak maszti közbe nekem annyi mert még kicsi vagyok hozzá. A számítogépet is csak ugy ki kellet harcolni. Nem képes felfogni hogy már felnőttem és hogyha továbbra is így folytattják betöltöm a 18-at és elmegyek és élem az életem. Nem fogják fel hogy a legszebb éveimet teszik tönkre. Apukám anyukámat meg szokta ütni azért ha kifesti magát. Azzal fenyeget hogyha én is csinálom akkor nekem is annyi lesz. Nem tudok így élni! :( Elegem van ki akarok tőrni! Jah és azt se engedi meg hogy a nap végén becsukjam a szobám ajtaját mindig nyitva kell hogy legyen. Ezért öltözködni a mosdóba szoktam. Mit csináljak ? Hogyan éljem túl? 18 évesen nem tudok hova menni nincsen semmim ami az enyém lenne. De viszont élni se tudok így. A farsangi buliba is szigorúan hosszú minden ha szoknya az takarjon mindent a felső akkor rövid ujjú nagyon ritkán. Miért jó ez neki hogy kínoz? :(
2011. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%

" Azért az, hogy nem engedik maszturbálni, az nem normális."


Mi van???? Ma egy 15 éves képtelen élni ha nem nyúlhat magához???

Csak megjegyzem hogy elég butácska lehet a kérdező is,ha már annyira magához akar nyúlkálni nem tudja megoldani..Gondolom ha wc-re megy szarni akkor nem nyitott ajtónál kell elvégeznie a dolgát..Ha annyira akarja magát izgatni akkor menjen a wc-re,és ott is masztizhatja magát...Ehhez nem kell sok ész ám..

2011. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%

"Kedves első nem még nem nyitottak rám szerencsére. De én ugy látom a helyzetett hogy mindenki magából indul ki. A maszti az bűn?"


Nem bűn, egyáltalán nem az. Normális része az életnek, tinédzserkorban sokkal hasznosabb elfoglaltság, mint a szex. Nagyon idióták a szüleid, hogy ebbe belepofáznak. Semmi közük hozzá.

2011. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Odáig rendben van kedves válaszoló hogy tudok nélküle élni. De mivel én is emberből vagyok a hormonok ugyanugy tombolnak bennem is mint akármelyik hozzám hasonló tinédzserben.
2011. nov. 13. 21:15
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
és mikor fedezze fel a testét ha nem ilyen korban?
2011. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
5 perce bejött a szobámba a SAJÁT szobámba az apám és elkezdte mondani hogy ő azt csinálhat velem amit akar és nekem muszály tűrni mert ő az apám meg hogy őt gyerekkorában derékszíj járt azért ha valakiben még csak a gondolat is megfordult hogy ellenszegül.. Lehet hogy a válasz sokkal távolabb a gyerekkorába nyúlik vissza?
2011. nov. 13. 21:26
 16/32 anonim ***** válasza:
Magyarok vagytok?
2011. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Azt még nem próbáltad, hogy nyugodtan megbeszéled vele, hogy ha őt kiskorába derékszíjjal verték, és ez benne rossz élményeket keltett, akkor miért akarja, hogy a lánya is így nőjön fel? Gondolom elítélte a szüleit ezért, és csak kérdezd meg tőle. Mit szeretne? Hogy úgy emlékezz vissza rá, ha majd nemlesz, hogy állandóan félelemben éltél miatta, és nem tudtad szívből szeretni, mert durva, erőskezű volt, vagy pedig úgy, hogy csináltatok közös programokat, és engedékenyebb is volt, egy tökéletes apuka?? Csak halkan,nyugodtan kérdezd ezt meg tőle? Hogy gondolkozzon el...:) Remélem beválik:)
2011. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 eszta41 ***** válasza:
58%

Nagyon sajnállak, rémes szüleid vannak. (én is szülő vagyok, és van 1 15 éves lányom) A sminktől nem lennél rossz lány, ezzel senkinek nem ártanál. És ezt is meg kéne tanulnod, hogy mire igazi nő leszel ne csinálj magadból bohócot. Nem lehet barátod? Komolyan azt hiszik, hogy ezt meg lehet tiltani? Jobb lenne egy őszinte kapcsolat a szüleiddel, ahol bátran kérdezhetnél a kényesebb témákról is. Kár, hogy majd a barátnőid butaságain kell felnőnöd.

Ugyanakkor azt mondom, hogyha nehezen is , de tűrnöd kell, számolni a napokat a nagykorúságig. És tanulj, tanulj, tanulj, mert csak így alapozhatod meg az önálló, szabad életed. Ne aggódj, nem maradsz le semmiről.Tudom, hogy nagyon rossz, neked, ha nem lehetsz olyan, mint az osztálytársaid. Itt az öltözködésre stb. gondolok. Ha bármilyen témában kérdésed lenne, vagy tudni szeretnél valamit, esetleg csak panaszkodni szeretnél keress meg, válaszolok!

2011. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem az a lényeg, hogy fontos-e a maszturbálás, hanem ezzel olyan gátakat nevelhetnek bele, ami később negatívan sülhet el majd a szexuális életében. Ehhez tényleg semmi köze a szülőknek.

Néha egész pici gyerekek is fogdossák magukat alul, mert annyit éreznek, hogy jó érzés (hormonok még nincsenek, de az idegvégződések kiépültek). Akkor is addig terjed a szülő feladata, hogy letiltja a nyilvános nyúlkálástól és elmagyarázza, hogy mások előtt ezt nem szabad.


A sminkelés valóban nem létkérdés 15 évesen, DE szerintem fontosabb momentum a történetben, hogy az anyját, aki minimum 35-40 éves, MEGVERI (??) az apja a sminkelésért?? Ez egy eléggé diszfunkcionális család és én inkább a hozzáállás miértjében látom a problémát. Tiltsák azért, mert "fiatal vagy és nem szeretném még megengedni, ráérsz később", de ezért verni, pláne egy felnőtt nőt (anyuka) nagyon durva!!


Nekem is volt olyan, hogy 13 évesen kimázoltam magam, szerintem szépre, amúgy bohóc formájúra. Akkor anyám odaállt mellém, hogy így nem mész sehová, tessék itt a sminklemosó meg a vatta, itt állok, amíg nem szedted le. De nem lettem megverve, anyám meg pláne nem lett eltángálva, ha kifestette magát. Maximum (!!) annyira szólt bele apám, hogy "szerintem ezt a kéket hanyagold, nem előnyös". A férjem is szólt már, ha szerinte nem állt jól egy szín vagy felemás lett a smink. Esetleg munkahelyre menet mondta, hogy oda túl erős lesz ez, kezdőként rossz benyomást tennék a munkáltatóra, vegyem finomabbra egyelőre. Tanácsként, javaslatként. Ha meg akarta volna szabni, akkor rég nem lenne már a férjem.


Itt az apukával vannak súlyos gondok. Az önértékelése eléggé torzult lehet, ha a családtagjain való zsarnokoskodásban éli ki magát. Anyukán meg csodálkozom, hogy miért nem dobbantott még, ha nem maga, hát a lánya miatt.

2011. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Kedves előző azt hozzá tenném hogy az anyukámat már addig taszította míg játékfüggő lett és minden percét ott tölti ha apám nincs otthon ,ha véletlen meglátja hogy játszik akkor megveri anyát. Sokszor volt olyan hogy a földön végig kellet néznünk ahogy rugdossa és kiabál vele. Mikor megkérdeztük a tesómmal hogy miért nem megyünk el ő azt válaszolta nem akarja hogy a gyerekei is csonka családba nőjenek fel :( Apa ezt szerencsére nem hallotta. De elbírom képzelni mi lett volna akkor. A barátnőim csupa menő cucban járnak suliba én meg csak nézem őket és álmodozok milyen jó lenne legalább egyszer kilakkozni vagy kifesteni vagy szoknyát felvenni vagy kétrészes fürdőruhát. Ez az amiről 18 ig csak álmodozhatok :(( Jah és a báttyám pártját fogja nem véletlen . Mert ő is olyan agresszív rajtam éli ki magát. 5 éves koromtól üt de szerencsére az utóbbi egy évben már abba hagyta. Iszonyatos volt mindig a pokolba kívántam és azt mondtam hangosan hogy istenem segíts. Sikítani nem mertem mert hát a szomszédok és akk apámtól még nagyobbat kapok.
2011. nov. 14. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!