Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos!! Mi tévő legyek? Kattints...

Anna cica kérdése:

Sos!! Mi tévő legyek? Kattints rá lécives!

Figyelt kérdés
A családom elég konzervatív 15 évesen nem engedik hogy fessem magam sőt azt sem hogy szoknyát vegyek fel sőt hogy tovább fokozzam barátom sem lehet. És azt is mondták hogy ha rajta kapnak maszti közbe nekem annyi mert még kicsi vagyok hozzá. A számítogépet is csak ugy ki kellet harcolni. Nem képes felfogni hogy már felnőttem és hogyha továbbra is így folytattják betöltöm a 18-at és elmegyek és élem az életem. Nem fogják fel hogy a legszebb éveimet teszik tönkre. Apukám anyukámat meg szokta ütni azért ha kifesti magát. Azzal fenyeget hogyha én is csinálom akkor nekem is annyi lesz. Nem tudok így élni! :( Elegem van ki akarok tőrni! Jah és azt se engedi meg hogy a nap végén becsukjam a szobám ajtaját mindig nyitva kell hogy legyen. Ezért öltözködni a mosdóba szoktam. Mit csináljak ? Hogyan éljem túl? 18 évesen nem tudok hova menni nincsen semmim ami az enyém lenne. De viszont élni se tudok így. A farsangi buliba is szigorúan hosszú minden ha szoknya az takarjon mindent a felső akkor rövid ujjú nagyon ritkán. Miért jó ez neki hogy kínoz? :(
2011. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen magyarok vagyunk...
2011. nov. 14. 16:03
 22/32 anonim ***** válasza:
45%

Ijesztő, mennyi a szemellenzős, alpári beszédű, csökött ember.

Ez a kislány szeretne tetszeni magának..meg persze másnak is. Mi rosszat akar azzal, hogy feltenne egy pici sminket, örülne egy jól álló szoknyának, és bűntudat nélkül fválaszolna egy természetes késztetésre?

Miért kell egyeseknek rögtön tüzet okádva örömködni, hogy van egy cezaromániás, feltehetően lelki sérült, beszűkült apja, akinek "egyszer majd megköszöni..mert nem dugja meg ez...nem szopja le azt.." éssatöbbi. A hang is, meg a gondolat is undorító. Egyáltalán: azért, mert tesz egy kicsi színt a szemhéjára, miért is kellene a fentebb vázolt tevékenységekbe´:-) fognia? Mi az összefüggés a két dolog között?! Ha mégegyszer születnék se érteném.


Az az apának csúfolt micsoda a feleségét is terrorizálja (határokat szab a számára, és ha átlépi azokat, veri. Egy felnőtt EMBERT.) A legjobb úton jár, hogy tönkretegye ezt a gyereket: revansot akar venni rajta, de ahhoz buta, hogy belássa,- így aztán rosszabb lesz csak. Olyan szexuális gátlásokat idéz elő ebben a kislányban, amelyek egész életére megmérgezhetik. Minél előbb el kéne kerülnie ebből a környezetből. Addig kibírni (lehetőleg tanulva) - aztán azonnal menni..de NEM AZ ELSŐ ADÓDÓ (ROSSZ) PÁRKAPCSOLATBA!!! (pedig félő, hogy "apámuram" már ezt a forgatókönyvet is összerótta). Sajnálnám nagyon.

2011. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát ahelyett, hogy a kérdezőt tolják le, be kellene látni, hogy az ˝apja˝ egy embernek nem nevezhető (de még állatnak sem, mert azok sem csinálnak ilyet) teremtmény.
2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt,hátha segít.Mindenképp szólj az osztályfőnöködnek,hiszen veszélyeztetett kiskorú vagy,ha úgy ítélik meg,akár ki is emelhetnek a káros környezetedből.Mert másképp nem szabadulsz apádtól még akkor sem,ha betöltöd a 18-at.Akkor meg majd azzal fog zsarolni,hogy amíg nála laksz,azt teszed amit mond.Manapság pedig egy fiatalnak nagyon nehéz külön költöznie.Sok sikert,és kitartást!

2011. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%

A radikális megoldást javaslom, egyenlő létszámban vannak az elnyomók és az elnyomottak (apád, bátyád - te, anyukád), fogjatok össze ellenük. Mondjátok meg kerek perec, hogy ez így nem állapot, hogy szabadságot akartok. Jó lenne, ha meg tudnátok beszélni, hogy ez a despotikus uralom nem tartható fenn, és minden zsarnok pofára esik, ha túl messzire megy. Ha erre erőszakkal reagálnak... Ti tudjátok, milyenek az erőviszonyok, de ha egyszer jól összeveritek apádat, hogy megtudja, hol lakik az úristen és pár napot kórházban tölt, majd legközelebb elgondolkodik, hogy megpróbál-e kezet emelni rátok. Esetleg nincs valaki, akit felkérhetnél eme becses feladatra?


Ha nem vagy ilyen bosszúálló, vérmes természet, szerintem fordulj az iskolapszichológushoz/családsegítőhöz/osztályfőnökhöz, ők segítenek neked, nevelőszülőkhöz v. intézetbe kerülhetsz.

2011. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hozzá kell tennem, hogy az első megoldás nem kulturált, nem szép, nem elegáns, nem helyes és nem is biztos, hogy törvényes, már ha ugye nem önvédelemből bántjátok, szóval nem biztos, hogy annyira jó ötlet.
2011. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
6%

smink és miniszoknya nélkül is lehetsz vonzó

és legalább benned nem a rib*cot látnák a srácok

neked tuti komoly kapcsolataid lesznek, és nem hagynak ott egy szex után.

a bnőd neked bőg majd, hogy felcsinálták, te büszkén járhatsz.


és majd egyszer megérted a szüleidet.

2011. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha valakin smink és miniszoknya van, az már RIBANC????

És aztán: mi az, hogy RIBANC???!!!

És miért ne lehetne bárkinek - fiúnak, lánynak is - egy alkalomra szorítkozó nemi kapcsolata???? (Nem rendszerszerűen, ugyan, de egyszer-egyszer)???


És miért automatikus arra asszociálni, hogy csak a fiú hagyhatja el a lányt??? (Különösen aztán azért, mert ágyba bújt vele egyszer. Ő ezért megvetheti? - aztán elrohanhat még 225 lányt elmarasztalás nélkül ágyba vinni. Később meg hencegni vele??)


Hanyadik században is élünk, kedves utolsó - és a hasonló, kettős mércéjű erkölcs-csőszök?

2011. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád fejével kell mindenképp beszélni, hiszen ha nem háztartásbeli, akkor egy albérletet szerintem megtudna engedni magának. Tudsz érvelni amellett, hogy lelépjetek, hiszen nálatok családfő helyett diktátor van.


LÉPJETEK LE ANYUKÁDDAL! Nagyszülőkhöz is lehet költözni esetleg, ha anyukád nem tudja hova hirtelen. Egy-két erősebb férfi ismerősnek is lehet szólni, ha már elköltöztetek, szerintem simán utánatok menne, hogy erőszakkal visszahozzon. Ha nincs más, akkor rendőrség, de mindenképp menjetek el a házból!

2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

messze nem ezek a legjobb éveid, az még aki normális családban nő fel, annak is 20 fölött kezdődik :) vannak szigorú szülők, annál jobban fogod érezni magad, amikor kiszabadulsz (csak tényleg ne vesd magad bele az első rossz kapcsolatba, meg ilyenek... sajnos pont a hozzád hasonlók szoktak szeretethiányból belemenni az ilyenekbe, meg önértékelési zavarok miatt az egyéjszakásokba, nem azok, akik sminkelik magukat tizenévesen.)

az a legkevésbé normális, hogy apád veri anyádat, de ebből anyádnak magától kellene kiszabadulnia, nem nagyon tudsz segíteni...

2011. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!