Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos!! Mi tévő legyek? Kattints...

Anna cica kérdése:

Sos!! Mi tévő legyek? Kattints rá lécives!

Figyelt kérdés
A családom elég konzervatív 15 évesen nem engedik hogy fessem magam sőt azt sem hogy szoknyát vegyek fel sőt hogy tovább fokozzam barátom sem lehet. És azt is mondták hogy ha rajta kapnak maszti közbe nekem annyi mert még kicsi vagyok hozzá. A számítogépet is csak ugy ki kellet harcolni. Nem képes felfogni hogy már felnőttem és hogyha továbbra is így folytattják betöltöm a 18-at és elmegyek és élem az életem. Nem fogják fel hogy a legszebb éveimet teszik tönkre. Apukám anyukámat meg szokta ütni azért ha kifesti magát. Azzal fenyeget hogyha én is csinálom akkor nekem is annyi lesz. Nem tudok így élni! :( Elegem van ki akarok tőrni! Jah és azt se engedi meg hogy a nap végén becsukjam a szobám ajtaját mindig nyitva kell hogy legyen. Ezért öltözködni a mosdóba szoktam. Mit csináljak ? Hogyan éljem túl? 18 évesen nem tudok hova menni nincsen semmim ami az enyém lenne. De viszont élni se tudok így. A farsangi buliba is szigorúan hosszú minden ha szoknya az takarjon mindent a felső akkor rövid ujjú nagyon ritkán. Miért jó ez neki hogy kínoz? :(
2011. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Durvák a szüleid, sajnállak, mert ez nagyon keserves élet lehet. :(

Mi az, hogy ha rajta kapnak masztin? Hogy jöttek ezzel a témával? Figyelnek, hogy csinálod-e, vagy egyszer már rád nyitottak? Tiszta betegek...

2011. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád miért nem válik el, ha ilyen állat az apád?
2011. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy év múlva elkezdhetsz szülői belegyezés nélkül diákként dolgozni. Bár ha ilyen szüleid vannak,lehet azt sem engedik meg. Ha mégis akkor gyűjtsd a pénzt és ha majd 18 leszel,el tudsz költözni. Akkor ha még iskolába jársz már felveheted magadra a családi pótlékot,plussz diákmunkázhatsz még. Így lesz pénzed. a suliba kérheted h a helyzet miatt vegyenek fel koleszba is.

Vagy ha betöltöd a 18at elmész dolgozni,és ott hagyod a sulit. Estin befejezd. Addig is kitartást!

2011. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok muzulmánok?:O
2011. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

Attól még nem teszik tönkre a legszebb éveidet mert nem festheted magad,nem hordhatsz szoknyát,nem masztizhat..Elég szomorú lenne ha ez lenne az életed célja..A sminkelés hiánya sem okoz világvégét..

Egyébként 15 évesen én sem festettem magam,nem hordtam szoknyát,kis lakás miatt egy szobában laktam a szüleimmel(egy bútor választotta el a kis birodalmamat) nem masztiztam,mégis ma a legjobb életem van.

2011. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kedves első nem még nem nyitottak rám szerencsére. De én ugy látom a helyzetett hogy mindenki magából indul ki. A maszti az bűn?
2011. nov. 13. 20:08
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
2011 van... az hogy egy 15 éves lánynak mindig nyitott ajtónál kell lennie,nem masztizhat,nem sminkelhet(a pasizásra most nem térek ki),nem hordhat szoknyát, a szülei szabják meg mit vehet fel.. ez abszurd...
2011. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Inkább örülj, hogy szigorúak hozzád. Nem olyan sok még az a 15 év. Próbáld elfogadni, felfogni ésszel, hogy jobb így. A legszebb éveid majd még ezután jönnek. De addig is minden éved a legszebb lehet, ha mindig azt teszed, aminek itt van az ideje. Próbáld keresni az élet szépségét a természetben, sportolásban, tanulásban, ismeretek gyűjtésében. Nem kell beszűkülni a szexuális témákba. Még az majd ezután jön, 18 - 20 évesen az igazi. A verés persze durva. De minek még festőzködni? Bizonyára nagyon szép vagy. A fiatalok mindig szépek.
2011. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy most haragszol rájuk, de.. (nem tapasztalatból mondom), majd 10 év múlva meg fogod köszönni, hogy nem d*gattad végig magad a baráti körödön, minden egyes péntek-szombaton, nem sz*ptad le a tanári kar férfi tagjait az 5ösért, nem próbáltad ki az összes drogot, nem szoktál rá a cigire, nem vedeltél hányásig, nem volt a rendőrséggel összetűzésed, nem lesz belőled egy nyomorék ribanc, aki 3órán keresztül festi magát, és még a saját tükörképétől is szégyelli a smink nélkül nyúzott pofáját.. :) ja a masztihoz... legalább nem kell szaladgálni a nőgyógyászhoz hogy a dezodor kupakja felragadt...stb.. neked lesz normális munkád, ha továbbtanulsz, nem az utca sarkon fogod a pénzt megkeresni..vagy Dubaiban:D
2011. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Azért az, hogy nem engedik maszturbálni, az nem normális.
2011. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!