Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a barátom haverja...

Nem szeretem a barátom haverjait. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Úgy 5 hónapja van egy barátom,nagyon szeret és én is őt. Azonban nem kedvelem a barátait,és sokszor úgy érzem úk is ellenem beszélnek.

A barátom még mielött mi összejöttünk elég sokat drogozott(fű,spuri,szotyi,stb...). Az elején még én is vele voltam mikor elszívott egy cigit vagy vmi,vagy mikor buliba mentünk akkor bekapott vmit. De egy pár hét utn mondtam neki h nekem ez nem tetszik. nem arra kértem hogy hagyja abba,hanem azt hogy h olyankor ha vmit csinál akkor azt ne elöttem tegye,és aznapra hagyjon ki a programból. Buliba is csak akkor megyek vele ha megígéri h nem vesz be semmit,csak alkoholt iszik. A barátai mindig mondják h ne legyen már papucs,meg nyugodtan szívjon velük ugyse veszem észre. De ez nem igaz mert észreveszem. Már volt ebből több vitánk,hogy ugy jött hozzám h be van állva,pedig mondtam h akkor hagyjon engem ki aznap.

Tegnap is buliba voltunk,és ott voltak a barátai full készen,és mikor elment WC-re akkor ő is ugy jött vissza hogy készen volt. Persze próbált tagadni,de hamar összevesztünk. Azt mondta h én el akarom tiltania barátaitól,meg minden.A barátai is mondták h hagyjam már,hadd érezze már jól magát. mert ugyse csinél mostanában semmit,mert inkább velem van. Ez mondjuk igaz. Szokták hívni a barátai hogy menjen velük ide-oda,de ő nem megy,mert tudja h akkor kimaradna aza hétvége,mert olyan állapotba lenne.

Nem bírom a haverjait,ugy érzem beleviszik őt a rosszba. Nem mondtam neki sose h nem bírom őket. De ez a tegnapi buli elég sokkolt. Hogy a végén én jöttem ki a hibásnak,hogy tiltom őt a haverjaitól.és nagyon ugy tünt abból amit mondott ő meg a haverjai,hogy a barátai elég régóta mondják neki h én visszafogom őt,és papucsot akarok csinálni belőle.

Szeretem nagyon de ezt én nem tudom tolerálni,és félek h ő nem változna meg a barátai miatt. Ha megmondom neki h nem kedvelem a barátait,mert rossz hatással vannak rá vajon megszakítja velük a kapcsolatot? vagy ezt nem kérhetem tőle,és egyszerübb ha szakítunk. este találkozunk. Ugy akarok leülni vele beszélni hogy tudom mit mondjak neki.


2011. nov. 13. 15:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy a haverokhoz menekült és bánatában kapkodja a tablettákat :(

Itt már valami isteni csoda kell, hogy jó vágányra kerüljön.

2011. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csináltad, és ő is nagyon jól tudja hogy igazad van, maximum nem akarja bevallani. Hidd el, ha nincs annyi esze, és intelligenciája, hogy a normális utat válassza, és bedől az ostoba haveroknak, akkor nem is baj, ha szakítotok, csak a mérgelődés lenne vele később, mert mindig dacolni fog azzal szemben amit te mondasz neki, és csakazértis ellentétesen fog cselekedni. Az ilyesmiből meg csak a veszekedések meg a gyomorideg van. Azt hiszem ez neked nem hiányzik.


Egyébként nincs veszve a dolog. Most emészti a hallottakat. Ha netán keres, akkor legyél vele kedves, és ne hozd fel a témát. Tudod, aki valami rosszat csinált, az pontosan tudja hogy rosszat csinált, és megbántott téged, és minél nagyobbnak érzi a vétkét, annál jobban harap :) Ha tényleg érdemes arra, hogy vele maradj, akkor jelentkezni fog, és leépíti az idióta haverjait, vagy nem fog velük drogozni, ha találkoznak is. Ha pedig nem, akkor ne sajnáld.

Ha jelentkezik, azért írd meg nekünk :)


Az egyik kedves előző hozzászólónak üzenem, hogy természetesen írhat nekem privátot, szívesen meghallgatom, és próbálok is tanácsot adni, bár én sem vagyok mindentudó :)


33/N

2011. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
MIután beszéltem vele,ő elment.. nem tudom hova,sztem a haverjaihoz.. de ma irt sms-t h mit szólnék egy mozihoz holnap. Szerintem most ugy csinál mintha nem történt volna semmi vagy nem tudom. Én nem hozom fel neki többet a témát. De ha legközelebb is ilyen lesz már nem számíthat a bocsánatomra
2011. nov. 15. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!