Miért vannak a házastársak külön kasszán?
Na ezért jobb laza kapcsolatban élni.Nekem senki ne mondja meg hogy mire költöm a pénzem,nem azért dolgozom! Kaján meg lehet spórolni,nem igénylem se azt hogy főzzenek rám se azt hogy takarítsanak rám,ezt mind magam is meg tudom oldani.
Meg kell találni az ilyen gondolkodású párt azt elismerem nem egyszerű,mert sok a basáskodó mindenbe beleszóló ,de utána nincs gond.
Nem vagyunk egyformák, ki ilyen, ki olyan, ez így is van rendjén :)
Nekem is van a baráti körömben, aki hasonlókat vall, mint te - ők is pasiból vannak, akárcsak te :D
Azt figyeltem meg egyébként, hogy ez azoknál a pároknál van, akiknél a pasi jóval többet keres, mint a nő.
Akik nagyjából ugyanannyit visznek haza, ők általában közös kasszán vannak.
És itt még csak együttélésről beszélek, házastársak között nem ismerek olyat, akik ne közös kasszán lennének :)
REmélem egy nap rájössz, hogy nem a pénz a legfontosabb a világon.
És rájössz, hogy nem a pénzért, hanem a szeretteidért dolgozol. A pénz csak egy eszköz, hogy az alapokat magadnak és a családodnak megteremtsd. Nem több.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!