Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm ott fogja hagyni...

A szeretőm ott fogja hagyni valaha a feleségét?

Figyelt kérdés

Már 6 éve vagyunk együtt,de rohadtul unom,hogy csak igérget.

Normális válaszokat szeretnék.


2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
40%
nem
2011. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
40%
Nem! De Te most tulajdonképpen mire vársz 6 év után?
2011. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
81%

Szó szerint bemásolhatnám 14-08 válaszát, azzal a különbséggel, hogy 5 és fél év volt, és mindig ígérte, hogy majd, még egy évet várjunk, majd akkor gondolkodik, aztán mégegy év....


Én hagytam ott végül, azóta megismertem a -most már- férjem, egyedülálló volt, már egy kisfiunk is van.


Azt kívánom, bárcsak előbb hagytam volna ott.

2011. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
71%
És ha otthagyja, az jó lesz neked? Nyertél egy palit, aki képes 6 éven át hazudni, empátia 0, nem tudom, talán még gyerektartást is fizet, meg akkor ugye remek apa is . Ááá. De te sem vagy semmi, 6 évig a lelkiismeretedet hová tetted?!
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
84%

A 26 év vacakolóshoz írom, hogy 16 éves volt, amikor összejött a nős palival, aki kb. egy tizessel idősebb volt, és állítólag a tesóm volt a "nő" az életében. De ezek szerint csak a nő, és nem egy társ is.

Először harcoltunk, háborogtunk ellene, aztán beletörödtünk, majd röhögtünk, és most a végén próbáljuk sajnálni, de az nem megy.

Lett egy közös lányuk, Ő most 21 éves.

Azért azt hozzá tenném, hogy a feleség sem volt piskóta, hogy ilyen sokáig elnézte a férje "kicsapongását"! Szerintem egyforma hülye a tesómmal ilyen szempontból.

Érdekes történet mi?

2011. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
65%
Csak irreális álomba ringatod magad... A válasz: NEM!
2011. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
68%

"nem neked kell mosnod-főznöd-takarítanod a pasira"


Nekem se kell az enyémre, pedig nem szerető vagyok, hanem normális kapcsolatban egyenrangú partner.

Nem kell olyan pasikkal foglalkozni, akik semmibe veszik a nőket, és azt hiszik, övék a világ. Márpedig aki úgy gondolja, joga van félrelépni, és/vagy a feleségét cselédnek nézni, az ilyen típus.

2011. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
44%
Esze ágában sincs otthagyni a feleségét! Nekem is van szeretőm, tisztáztam vele, hogy nem olyan jó, hogy a családomat elhagyjam miatta! Ha így jó, akkor jó, ha nem, lelépek!
2011. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem fogja mert az ilyen alakok mint te szednek szét sok családot!

Hogy r*hadjatok meg!

2011. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogja.
2011. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!