Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm ott fogja hagyni...

A szeretőm ott fogja hagyni valaha a feleségét?

Figyelt kérdés

Már 6 éve vagyunk együtt,de rohadtul unom,hogy csak igérget.

Normális válaszokat szeretnék.


2011. okt. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
76%
Azért vannak kivételek. Én voltam ilyen szituban(sajnos) és igen otthagyta, elvált tőle 5 év után. Aztán rá 3 évre én hagytam ott a pasit, pedig megkérte a kezem is. De előtte az 5 év igérgetés meg hazudozás, amit akkor elnéztem neki, valahogy utólérte, és bennem megtört valami. Rájöttem, ahogy őket elhagyta, engem is elhagyhat majd a jövőben! Szóval én is azt ajánlom lépj le, és keress egy független pasit, akit egyedül te teszel boldoggá. Mert 6 év is hosszú idő, ha el is hagyja, hosszú távon neked nem lesz jó!!!!!
2011. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
77%
Ha 6 év alatt nem tette meg szerinted akkor most fogja? Egyértelműen nem.
2011. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
60%

Kicsi az esély rá, hogy megtegye, bár vannak kivételek, de erre nagyon kevés az esély. Ez attól is függ, hogy felesége tud-e a kapcsolatotokról, mert ha nem tud és te mindenáron a pasival akarsz maradni, akkor csak azt teheted, hogy elárulod a feleségének, hogy neked viszonyod van a férjével ezzel minden kockázatot felvállalva joga van tudni a feleségnek, mert ezzel csak jót tehetsz hidd el, mert a feleség nem élhet egy olyan kapcsolatban, ahol már 6 éve csalják! Egyébként könnyebb megoldás a szerető viszony, mivel nem neked kell mosnod-főznöd-takarítanod a pasira, hanem ezt helyetted a feleség megcsinálja, te meg a feleség helyett szexelsz a pasival, ez is egy nézőpont, nem neked kell gondoskodnod róla, s ha nem vagy egy gondoskodó típus, akkor neked ez a legjobb, ha a feleségével marad, veled meg csak összejár szexelni, a te döntésed, akik nem gondoskodó típusok, azok vannak szerető kapcsolatban, ők megelégszenek a megtűrt harmadik szereppel, akit fel sem vállal a férj nyilvános helyeken, azért szerintem eléggé elgondolkodtató...!


25/N

2011. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
83%
1000 % hogy nem fogja...
2011. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem,dehogy!!Én voltam 4-évig ilyen kapcsolatba,de tudtam soha nem fogja elhagyni a feleségét igaz nem is ígérte!Aztán megvilágosodtam....sajnos hamarabb kellett volna már,de akkor nem láttam a rózsaszínködtől!

Meddig akarod ezt húzni?Mert ő biztos nem fogja azt mondani,hogy vége.Neki így pont megfelel.

Te lépj,úgy mint én és ha könyörög is akkor se akarj már tőle semmit!!!

2011. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
Ha a feleség rájön a szeretősdire és elég karakán ahhoz borítsa a bilit, akkor köztük vége lesz. Csakhogy ettől a férfi nem lesz boldog, ne gondold hogy egy egyszerű "helycserével" minden szép és jó lesz..
2011. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogja otthagyni, nem érsz neki annyit ezek szerint.(6 év)
2011. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sem fogja,volt 6eve hogy ossze szedje a batorsagat.

Sajnos en is voltam ilyen helyzetbe bar ott csak baratno volt,fel ev utan betelt a pohar ,raadasul tudtam hogy szeret csak tul beszari volt.

2011. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
68%
Azért eszed az van. 6 év nem volt elég, hogy belásd, sosem fogja otthagyni a feleségét és az ígérgetéseit nem fogja betartani?
2011. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
43%
Határozottan: NEM .
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!