Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy reagálna erre a...

Ki hogy reagálna erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A szülők lányuk facebook levelezéséből tudták meg, hogy egy lánnyal van kapcsolata. Nem tudom hogy a lány igaziból leszbikus-e, vagy csak ezt is ki akarta próbálni. Mindenesetre a szülők eltiltották a másik lánytól és kitagadással fenyegették meg, ha mégis találkozik vele. És azt mondták, hogy ez betegség.

Szerintetek normális hozzáállás ez a mai világban? Ezzel zsarolják a lányukat mivel tudják, hogy tőlük függ anyagilag, amíg tanul.


2011. okt. 19. 09:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
Legalább nem kell félni hogy terhes lesz. Muhahahahahaha
2011. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem vonulgat az Andrássy úton, addig nincs vele baj! Nekem is van meleg ismerősöm és ő is elítéli a vonulókat!
2011. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

09.41-es vagyok!


Az előző válaszommal nem azt akartam senkit megbántani, leszólni! A szexuális hovatartozása mindenkinek a magánügye! Én is elítélem viszont az Andrássy úton felvonulókat! Én sem vonulok, hogy heteroszexuális vagyok!

2011. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogy nem vonulgatsz, hiszen hetero vagy. Ott csókolózol, ahol akarsz, közterületen ölelgetheted a párod. Egy meleg ezt nem teheti meg.


Én lány vagyok, és van egy nővérem. Pár hónapja mentünk át egy nagy autóúton, ahol nem volt zebra és fogtuk egymás kezét, mikor mentünk át, ahogy anyukánk tanított minket. Velünk szembe jött egy kisebb embercsoport, elég vegyes társaság. Elkezdtek kötekedni velünk, aztán ordibáltak, aztán én kaptam néhány pofont, mert "leszbikusok" vagyunk...


Ennyi. Pedig nem vagyok meleg, csak megfogtam a testvérem kezét az úton berögződésből, hiszen nekünk gyerekkorunkban kötelező volt fogni egymás kezét.


Visszatérve, a melegeknek annyi joguk sincs, hogy megfogják egymás kezét, mert verést kapnak, vagy ordítoznak velük, megdobálják őket. Nem csoda, hogy felvonulnak a jogaikért, hogy ők is ölelkezhessenek szerelmesen.


Az már más tészta, hogy milyen a felvonulás színvonala.

2011. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Provokációs felvonulás, amit produkálnak! Főleg, mikor az egyik résztvevő papi ruhában, bibliával a kezében megjelent! Ne is haragudj, de ez felháborító! :S
2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyermekem az a gyermekem. Mindegy, hogy fiút vagy lányt szeret. 9 hónapig nőtt a testemben, sok-sok évig neveltem, tanítottam, szerettem. Sokkolna, igen, de nem annyira, hogy közben megfeledkezzek a fentiekről. Nem tiltanám el, nem zsarolnám, csak félteném, mert a mai világban nehéz utat választott. Támogatnám is, igen, mert a gyermekem. Minden körülmények között.
2011. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még érdekelnek továbbra is a vélemeények.

9.36:ra én is ezt kérdeztem, hogyha más betegsége van akkor is kitagadnák?

9.44 Köszi, együttérzésem, nincs könnyű dolgod Neked sem.


Egyébként nem hivalkodik vele, nem vonulgat sehol, pont hogy titkolja, talán még magának sem vallja be.

De könyörgöm a saját gyerekem, akkor is szeretem, ha beteg, ha bármi mást elkövetett. Állítólag értelmes kulturált szülő hogy mondhat ilyet?

2011. okt. 19. 10:44
 18/31 A kérdező kommentje:
10.12 Igazad van szerintem is a nehezebbik utat választotta, mert még ma is soka elitélik őket.
2011. okt. 19. 10:45
 19/31 A kérdező kommentje:
9.41 Azt tudod hogy a Czeizel fia is homoszexuális?
2011. okt. 19. 10:46
 20/31 anonim ***** válasza:

ma 10:45 Pont erről van szó, h nem választotta.:)

Ám, élhetne heteróként, de akkor meg boldogtalan lenne, az könyebb út lenne?! Szerintem nem. Én próbálkoztam a könyebb úton, lelkileg teljesen tönkrementem.

2011. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!