Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy reagálna erre a...

Ki hogy reagálna erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A szülők lányuk facebook levelezéséből tudták meg, hogy egy lánnyal van kapcsolata. Nem tudom hogy a lány igaziból leszbikus-e, vagy csak ezt is ki akarta próbálni. Mindenesetre a szülők eltiltották a másik lánytól és kitagadással fenyegették meg, ha mégis találkozik vele. És azt mondták, hogy ez betegség.

Szerintetek normális hozzáállás ez a mai világban? Ezzel zsarolják a lányukat mivel tudják, hogy tőlük függ anyagilag, amíg tanul.


2011. okt. 19. 09:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%

Miért az normális hozzáállás a mai világban hogy hirtelen mindenki lezbi meg biszex, meleg... akar lenni mert az menő?


Az a kérdés tényleg az vagy csak felhajtásból.....

2011. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Szülőként nekem az is mindegy lenne, hogy kipróbálás vagy komoly dolog. Elfogadnám, illetve számomra nem is lenne olyan nagy jelentőségü dolog ez az egész, hogy bármit el kelljen fogadni rajta. Abszolut nem érdekelne, amíg normális, megbízható lányokkal ismerkedik. :-)


Ha a gyerek helyében lennék, ilyen szülőkkel... Nos, én nem is karnám, hogy elfogadjanak ezek után. Ha elfordulnak tőlem egy olyan dolog miatt (nemi identitás), amit nem én választok, nem én akarok... Akkor jobb, ha mihamarabb kirepülök a családi fészekből és nem rontom a levegőt a jelenlétemmel.



Örülök, hogy nem vagyok ilyen helyzetben.


Mondjuk az én családom abszolut normális és toleráns, nem csak egymással, családon belül, hanem mindenki mással is. Szóval nálunk nem is lenne kérdés ez az egész. Sajnálom a lányt.

2011. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem egy 15 éves lányról van szó?
2011. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Lassan már a NORMÁLIS HETEROSZEXULÁLIS pár a furcsa. Sajnos ide jutottunk. Annyira unom már ezeket a kirakatleszboszikat, meg kirakatmelegeket, hogy legszivesebben kasztráltatnám mindet. És félreértés ne essék, nem az igazi homikkal van gondom. De azért ők se viszeljék a szexuláis hovátartozásokat selyemkendőként a homlokukon. Én sem lobogtatom a heteróságomat. A normális emberekkel nincs gond függetlenül attól, hogy homó, vagy a heteró kategóriába tartoznak.
2011. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem 15 éves, most múlt 18.

Nem hivalkodik vele, pont hogy eddig titkolta, még a szülők előtt is.

2011. okt. 19. 09:30
 6/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy magának sem meri bevallani. de most inkább az érdekelne, hogy normális-e az ilyen szülői hozzáállás?
2011. okt. 19. 09:31
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Szomoru lennék hogy nem beszélte meg velem a lányom. :S


20/f

2011. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

Én azt gondolom, hogy elég nagy pofátlanság a lányuk magánleveleit elolvasni. Álszentek az ilyen szülők.


Meg hogy szerintük ez betegség... Akkor is kitagadnák a lányukat, ha esetleg tolószékes, esetleg epilepsziás vagy cukorbeteg stb. lenne? Azok is betegségek.

2011. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondják, hogy a homoszexualitás nem betegség! Dr. Czeizel Endre megmondta, hogy genetikai okokra vezethető vissza és aminek genetikai háttere van, az mind betegség! Ennyi! A b.ziság, tehát betegség!
2011. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is azt mondták, hogy beteg vagyok, hisz ez nem normális dolog. De, tűrnöm kell, amíg sulizom.

Szerintem, nem normális hozzá állás, hisz nem tehetünk erről (Anyum szerint csak akarat kérdése).

Úgy reagálnék, hogy tűrnék, ahogy most is teszem, amíg nem lesz lehetőségem elmenni.

Másrészt viszont, érthető is a hozzá állásuk, hisz sokként érte őket a dolog, ezért viselkednek így, amig picit bele nem nyugszanak.

De az, hogy megnézik a lányuk levelét, az nem szép dolog, de hát, az enyémek is szoktak kutatni a szobámban, úgyhogy, ezen sem lepődöm meg.

Csak nálam már gázabb a helyzet, hisz én már 23 vagyok.

Kitartást a lánynak!

2011. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!