Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna erre a...

Hogy reagáltatok volna erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Szóval van 2 barátnőm, az egyik legyen X a másik Y.


Tegnap eljött hozzám X (az állítolagos "LB-m")

Délelőtt 10-től 11-ig..

Jó ez eddig még jó, meg minden

de arról nem is tudtam hogy délután X és Y majd együtt nélkülem kimennek.

Ma tudtam meg, mikor arról beszéltek hogy X-nek az apja azt mondta az X-nek hogy legközelebb is süssenek Maffint :-(

ÉÉÉÉS utánna még a barátnőm (X) mondta nekem hogy :

"látom elvagytok Y-nal nélküleim is"

Ennyit mondtam rá: "Ez inkább forditva van"

Y-hoz elmentünk ott meg azt mondja

"figyelj, te sosem voltál még úgy hogy csak Y-nal vagy csak Velem akartál lenni?"

Mondom neki

"nem"

Ezt mondja rá "És amikor ti voltatok együtt kint mikor beteg voltam?"

Nem mondtam rá semmit, de szerintem az más ha valaki beteg, akkor persze hogy nem zavarjuk..

Én tegnap halálra untam a fejem, amég ők kb fél kettőtől, 7-ig tök jól elvoltak nélkülem :-(


Tényleg nem jó ez a 3-as barátság, főleg ha én szorulok ki..

Mindig azt kell csinálni amit X akar, mindig oda kell menni ahova X akar. Ha X valahova nem akar jönni, akkor Y már mondja is hogy "Jó akkor nem megyünk"

Mit keresek én itt?

X Y-hoz 1 órával korábban megy, mint amire megbeszéljük..

Engem csak az bánt, hogy ha Y nem jön ki, akkor elmondja MINDENNEK, meg olyanokat mondd hogy "Olyan jó hogy mi itt vagyunk egymásnak" IGEN??? Csak mikor nincs Y nem??


Mit reagáltatok volna erre a mai napra?


2011. jún. 21. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jaj már, ne akarj kisajátítani senkit. :D Nem az élettársad, csak egy jó barátnőd.

Engem sose zavar sz ilyen, elég sokszögletű szoros baráti körünk van. Általában a nagy partikon együtt vagyunk, aztán meg kinek mi dolga éppen, meg ki ér rá vele lenni. (gondolom lehet köztünk vagy 10 év)

Ha ennyire zavar, keress magadnak egy új barátnőt.

A beteget meg nem nem zavarni szokás, hanem illik meglátogatni. :P

2011. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ez nem igazi barátság

X egyértelműen jobb barátnőjének tartja Y-t, sajnálom :(

és jogosan vagy felháborodva, én is kiakadtam volna

2011. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kisajátítani akarja, természetes hogy rosszul esett neki, hogy nem hívták el őt amikor tudták hogy semmi dolga...
2011. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Nem akarom kisajátítani, de akkor ha nem jön ki Y miért kezd csöpögős dumákba?? Meg mért nem hívtak tegnap? Kimentem volna..
2011. jún. 21. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
keress más LB-ket :)))
2011. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet rólad pletykáltak:D Na jó viccet félre téve,sok kétszínű barátság van. Ha X kibeszéli Y-t,honnan tudod,hogy téged nem beszélnek ki?:S Itt szerintem X nem igaz barátnőd! De te ismered őket,neked kell eldöntened!
2011. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem hívtak mert ketten akartak lenni, nincs ezzel semmi baj, szerelj te is más barátokat is


most is azért kuksolsz itt, mert kihagytak valamiből?

2011. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én azt mondom hogy ezeket nekik is mondd el, persze ne így add elő. A problémákat meg kell beszélni, ha ők ezt nem értik meg keress más barátokat...
2011. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet velük megbeszélni semmit, mert akkor modnják hogy "hagyjuk ezt a témát"

Ennyi...

2011. jún. 21. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez annyira jellemző a mai fiatalokra. Úgy állnak a barátnőjükhöz kb, mintha a párjuk lenne, és mintha megcsalná őket azzal, ha mással van. UGYAN MIÉRT NE LEHETNÉTEK MÁSSAL? Attól még, hogy barátnők, meg "LB"-k vagytok, attól még lehetnek haverjaitok stbstb. Ha neked nem jó, hogy a barátnőd ki akar sajátítani, keress másikat, ő meg majd jól el lesz Y-nal.
2011. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!