Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá, hogy foglalk...

Hogy vehetném rá, hogy foglalkozzon a "betegségemmel"?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom anyunak, hogy nagyon száraz a bőröm, azt hiszi, hogy semmiség. Most elfogyott a krémem, és szerettem volna rávenni, hogy vegyünk egy újat. 14 éves vagyok. És nem szeretne nekem újat venni, pedig nagyon kéne. Ha az arcom nem kenhetem be, a szemhéjam alul felrepedezik, és úgy húz a bőröm, hogy nehéz nyitvatartani a szemem is. A hátam is, ha lehajolok, olyan mintha szét akarna szakadni. A múltkor segítettem neki pakolni, és nehezeket kellett cipeljek, a kézfejemen hajszál vastagságú repedések lettek, mert annyira száraz volt. Mutattam neki, de nem érdekelte. Most ugye nincs mivel bekenjem.. és olyan száraz vagyok, mint valami faág. Amúgy a szemembe is kéne csepegtetni, de már fél éve nincs szemcseppem, ott is azért, mert vékony a szaruhártya, ezáltal olyan színe van alapból mint valami hullának (alig látszó halványkék). Nem voltam orvosnál, sima hidratáló kéne..
2011. okt. 16. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Pedig menj el orvoshoz, mert ez nem normális.
2011. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gish válasza:
Vidd el egy orvos-hoz, hátha ha ő mondja, akkor elkezdi érdekelni
2011. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a gyógyszertárba és vegyél cremor aquosus-t, kb 300 ft.
2011. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
cremor aquosus: Igen, az nagyon jó és olcsó!
2011. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha a szemed fehérje halványkék, akkor csontosodási problémád van. Ha a bőröd pedig ilyen száraz, akkor el kell menni orvoshoz. Erre spec. vénnyel kapható krém kell, nem bolti párszáz forintos.
2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

15:56

Ha tájékozódnál mielőtt írsz, akkor tudnád, hogy ezt a cremor-t mindenféle bőrbetegeknek is ajánlják, annyira jó.


csak tudom, hogy mit beszélek.. Ekcémás és pikkelysömörös vagyok, és ez a krém mindig segít.

2011. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz.mindenképp.és menj el vegyél kenőcsöt.anyád nélkül.amúgy már bocs de hogy-hogy anyádat nem érdekli ez??
2011. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57


Csodás, akkor szerintem mint ekcémás és pikkelysömörös, ismervén a betegség komolyságát, elsőként neked is azt kéne tanácsolnod, hogy a kérdező menjen el orvoshoz, mert ez akár egy komoly belsőszervi megbetegedés tünete is lehet amire nem mindegy, hogy mit ken az ember, mert lehet, hogy belsőleg kell kezelni.

Ne magadból indulj ki.

2011. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nem egy sima érzékeny bőr. Menj el bőrgyógyászhoz.
2011. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha bőrgyógyász írna fel valamit, akkor talán komolyabban venne. Szemedre szintén orvosnáll írass fel receptet, azt kénytelen lesz kiváltani.
2011. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!