Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátommal,...

Mit csináljak a barátommal, hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

2 év együttlét után munkaügyben kiköltöztünk Franciaországban ,de nem nagyon volt pénzünk ezért egy nagyon rossz környékre költöztünk, a feketék folyamatosan rabolnak a környéken éjjel nem lehet hazamenni sem, naponta történnek késelések (hol egymást, hol egy ártatlan embert)

Folyamatosan motorokkal versenyeznek, minden nap összegyűlnek itt a motorjaikkal és van,hogy 50-60-an is összegyűlnek.

Ez önmagában rossz, viszont megbeszéltük a barátommal,hogy elköltözünk ha már lesz pénzünk.Most 1 éve,hogy itt vagyunk, és már lenne pénzünk jobb környékre költözni viszont a barátom már nem akar, azt mondja,hogy nagyon jól érzi itt magát (mikor kijöttünk 1-2 hét után hazaakart menni)

Ezzel még nem is lenne gondom, de mostanra valamit mekeg franciául és egész nap az utcán van az új barátival...mondanom sem kell kikkel...

Tegnap azzal jött haza,hogy vesz egy motort ő is, emiatt összevesztünk és délután 4kor lelépett azóta nem is láttam.

Valószínűnek tartom,hogy lent van a barátaival akiknek marhára tetszik, hogy mekkora marhaságokat beszél, mert alig beszéli a nyelvet (ha valakihez hasonlítanom kell ő ott ő a magyar fekete pákó .-azt kell mondjam,hogy szinte már szánalmas, de így azon az agyszinten van mint a kedves barátai)

Én a boltba se merek lemenni mert félek,hogy bajom lesz mire felérek, de ő meg elvan mint a befőtt azokkal az emberekkel akik miatt én nem merek estefelé kimenni az utcára.

Itt sajnos nekem csak ő van, nem küldhetem el, és mikor kiköltöztünk akkor is én hívtam, ő nem is akart kijönni, most meg tessék.

Alig foglakozik velem, tegnap előtt ugyan egész nap itthon volt,de tegnap úgy 14-15 órát volt távol, és ma 4 óta nincs itthon.

Nem tudom, mit reagálna ha azt mondanám neki,hogy én elköltözök?

Vagy mit kéne tennem, maradnék is ha többet foglalkozna velem, de így semmiféleképp nem akarok maradni.


2011. szept. 2. 22:46
 1/1 Darcy01 ***** válasza:
45%

Beszéld meg veled ezt, amit ide leírtál. Mondd el, hogy jó lenne, ha többet lennétek együtt és egy szebb helyre költöznétek, mert te nagyon nem érzed magad itt már jól.


Ha úgy érzed, hogy megromlott kettőtök között valami, akkor gondolkodj el a szakításon és egyedül költözz el.

2011. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!