Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a lányomnak...

Hogy mondjam el a lányomnak hogy az anyja nem jön már haza többet?

Figyelt kérdés
tegnap este a feleségem fogta magát és lelépett, nekem egy levelet hagyott az éjjeli szekrényen amiben leírta hogy miért ment el stb stb, reggel kérdezte a lányom hogy "anyu hol van?" én annyit mondtam neki hogy majd csak szombaton jön haza, hogy mondhatnám meg neki úgy azt hogy az anyja nem jön már haza, hogy ne érezze azt hogy miatta ment el? 14 éves lány
2011. okt. 5. 20:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

"Csak" elment!


Az én anyum 13 évesen MEGHALT! Apa leültetett, mellém ült, és egy szuszra kimondta.


Szóval te is ülj le vele, és mondd el neki. Mutasd meg a levelet, és hajrá, mert innentől anyja is leszel a lányodnak. Éreztesd vele, h maximálisan bízhat benned, ne fordulj el a kérdéseitől, kéréseitől... menstruációt próbáld természetesen kezelni, szexről is csak lazán.


Ha kell, hívj segítségül valamelyik női rokont (nagynéni, unoknővér), de ha nincs ilyen, akkor neked kell helyt állnod. Apának sikerült, szurkolok!


Ja, még valami: ha valaha találsz másik párt, a lányodat SOHA ne hanyagold el, soha ne feledd, h ő az első, a nő csak a második lehet. Apa elfelejtette... :(

2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk azt tényleg nehéz felfogni, hogy CSAK ÚGY lelépett, megérteni sem lehet de elfogadni muszáj, mert nem tud mit tenni. Egyébként sok veszekedést megelégelte oké, de így intézni?
2011. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%

De most ki veszekedett kivel?

Csak őszintén mond el a lányodnak, hogy az anyja elment, levelet is megmutathatod, ha gondolod.

2011. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az igazat,mutasd meg a levelet, viszont 1 dolgot ne tegyél, ne bizonygasd, hogy nem miatta ment el, mert nekem 14 éves koromba(mint most 17 éves koromban is) az ragad meg amit hangoztatnak, és általában amit hangoztatnak az habi..és eddig mindig igazam lett.. egyszer mondd el neki, hogy de ugye nem hiszed, hogy miattad ment el? és akkor ha igen rá a válasz, na akkor lehet "biztosítani" arról, hogy nem miatta volt..
2011. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
elmondtad kedves kérdező a lányodnak?
2011. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
elmondtam neki, rosszabbul fogadta mint vártam, amióta mondtam neki hogy mi a helyzet az anyjával kapcsolatban azóta a szobájában van bezárkózva :(
2011. okt. 6. 15:49
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szegényt, hogy kisirja magàt. Sajnàllom, hogy ez történt. Neked is erõsnek kell lenned. Telefonon nem tudja utolérni a lànyod, talàn az segitene rajta.
2011. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!