Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a lányomnak...

Hogy mondjam el a lányomnak hogy az anyja nem jön már haza többet?

Figyelt kérdés
tegnap este a feleségem fogta magát és lelépett, nekem egy levelet hagyott az éjjeli szekrényen amiben leírta hogy miért ment el stb stb, reggel kérdezte a lányom hogy "anyu hol van?" én annyit mondtam neki hogy majd csak szombaton jön haza, hogy mondhatnám meg neki úgy azt hogy az anyja nem jön már haza, hogy ne érezze azt hogy miatta ment el? 14 éves lány
2011. okt. 5. 20:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

"hogy ne érezze azt hogy miatta ment el?"

Zum Bespiel elmondhatnád az igazat?

2011. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért érezné azt, hogy miatta ment el? Itt nincs mese el kell neki szépen lassan mondani. Aztàn ki tudja lehet vissza fog jönni.
2011. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Mutasd meg a levelét!
2011. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ülj le vele,mondd el neki.Nem tudom mennyire személyes a levél, de esetleg azt is megmutathatod.
2011. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Kedves első hozzászóló!

100 gyerekből 99 akkor is saját magát hibáztatja a szülei tönkrement kapcsolatáért, ha abban neki egy mákszemnyi része sem volt...

Kérdező!

Anya elment, nem tudom miért, csak ezt a levelet hagyta.- ennyit, semmi mást.

2011. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
A lányod már elég nagy. Ülj le vele szemtől-szembe és mond el az igazat. Hol van, miért ment el...stb Közben folyamatosan biztosítsd arról, hogy nem miatta ment el. Mást nemigen tehetsz, mert a felesleges csúsztatás vagy szépítés csak ront a helyzeten.
2011. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte mert ha hazudsz neki, akkor úgy fogja érezni, hogy "már benned se bízhat".

Kitartás! Sok erőt a nagy beszélgetéshez. No meg talán "anyu" is visszatalál.

2011. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen már fel tudja ezt fogni hogy elment az anyja, remélhetőleg van is rálátása a dologra. Biztosan nyomot fog ez benne hagyni, de nem szabad hagyni hogy magát okolja, mond meg neki az igazat, feltéve ha nem tényleg miatta ment el. Egyébként szép egy nő lehet aki otthagyja a gyerekét...
2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
A címből ítélve azt hittem, legfeljebb négyéves a gyerek. Egy kamasz értelmét ne becsüld már ennyire alá.
2011. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

" Kedves első hozzászóló!

100 gyerekből 99 akkor is saját magát hibáztatja a szülei tönkrement kapcsolatáért, ha abban neki egy mákszemnyi része sem volt... "


Első vagyok. Ezért mondtam, hogy esetleg el kéne mondani az igazad. Most őszintén, mit nem értesz?:D

2011. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!