Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a lányomnak...

Hogy mondjam el a lányomnak hogy az anyja nem jön már haza többet?

Figyelt kérdés
tegnap este a feleségem fogta magát és lelépett, nekem egy levelet hagyott az éjjeli szekrényen amiben leírta hogy miért ment el stb stb, reggel kérdezte a lányom hogy "anyu hol van?" én annyit mondtam neki hogy majd csak szombaton jön haza, hogy mondhatnám meg neki úgy azt hogy az anyja nem jön már haza, hogy ne érezze azt hogy miatta ment el? 14 éves lány
2011. okt. 5. 20:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Csak ülj le vele, mutasd meg a levelet. És beszélj vele róla. De sztem mindenképp várj péntek estig. Ilyenkor suliidőben olyan nehéz. A hétvégén meg lesz ideje átgondolni.
2011. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a levelet, ez a legtisztább. De miért ment el egyébként, és a lányával ezt miért nem beszélte meg?
2011. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
elege lett a rendszeres veszekedésekből
2011. okt. 5. 20:50
 14/27 A kérdező kommentje:
na ez jó kérdés hogy mért nem beszélte meg vele
2011. okt. 5. 20:50
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert veled veszekszik elhagyja a lányát szó nélkül? Fogja látogatni?
2011. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
ezt nem tudom,hogy hogyan lehetne felfogni.lehet itt nagyzolni a hozzászólásokkal,hogy 14 éves lánynak fel kéne fognia és stb..én is 14 vagyok,és nem tudnám felfogni.ennyi..
2011. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond el neki az igazságot,mert már nagy lány és a hazugság sokkal jobban fáj neki. Gondolom az anyukája is tisztázza majd vele a helyzetet. De most nagyobb szüksége van egy komoly beszélgetésre mint a hárításra. Együtt könnyebb.
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
azért nehezen hiszem, hogy egy anya végleg ott hagyja a 14 éves lányát csak azért mert olyan kedve van...
2011. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy anya ilyenre képes hogy otthagy benneteket,szerinted megérdemli hogy a kislány elött szépre fesd le akár azt hogy lelépett,akár bármi mást? Egyértelmü hogy az igazat mondd a kislánynak,különben ha hazudsz neki ugyanolyan sz@rzsák leszel mint az asszonyod! Ez nagyon szomorú hogy ilyen szipirtyóknak gyermeke van,soknak meg akik csodás anyák lennének nem lehet gyermekük! :-((((
2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendszeres volt a veszekedés,akkor a lányod is könnyen meg fogja érteni. hallott már ilyenről,gondolom nem egy osztálytársának elváltak a szülei
2011. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!