Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve külön élek alkoholista...

Fél éve külön élek alkoholista férjemtől. Lányom 15-éves ő velem van. Van egy kezdödő kapcsolatom, hogyan mondjam el a lányomnak? Mit fog valyon reagálni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

ha elég komoly a kapcsolat akkor mondd el neki. üljetek le és mond el hogy megismertél vkit...stb...

és időben mondd el neki, ne a házasság előtt 1hónappal és ne egy buszon...az én anyám így tett és rühellem a pasit...

2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne mondd el neki,mivel csak most van kialakulóban a kapcsolatod.Vàrjàl még egy kicsit!

Viszont kérdezgedheted,hogy mit szólna hozzà,ha lenne pàrod és néha talàlkoznàl valakivel.

2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bemuatod neki mikor jön hozzátok vagy honnan tudjuk mi hogy a te lányod mijen vagy leültök beszélni mikor éppen jó hangulatban van és megbeszélitek hogy mi van és hogy benne lenne-e egy ebédben a csávóval...ha normális enm angyon fog kiakadni 15 éves....
2010. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én az előző vagyok és üzenem a másodiknak: ha most enm fogja elmondani későb rosszabbul fog neki esni!!!
2010. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2ik vagyok nem biztos,hogy rosszabb lesz késõbb.Attól is függ,hogy a lànya mennyire ragaszkodik az apjàhoz.
2010. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lányom nem igazán ragaszkodik az apjához,mert neki is sok bánatot okozott.Az új barátomat én gyerekkoromtól ismerem ő is elvált,de nagyon rendes ember.Ő elfogadná a gyerekemet is.Csak nem tudom hogy a gyerek ezt el is hinné.De titkolozni se akarok mert,szerintem megrontaná a kapcsolatunkat.
2010. jún. 11. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó ismeretség van köztetek,akkor miért tartasz a lànyodtól,és még az apjàhoz sem igazàn ragaszkodik.Lehet egy kicsit féltékeny lesz,gondolom Õ is szeretné boldognak làtni az anyujàt.
2010. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

54%

Was?

2010. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy önző idióta pitsa a lányod, akkor örülni fog a boldogságodnak, hogy találtál valakit. 15 évesen már úgysem pótapaként tekint majd rá, hanem az anyja párjára. Ennyi idősen szerintem már tudja és megérti, hogy fontos hogy szeresse valakit az ember, akit ő is szerethet.
2010. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!