Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Hova/kihez...

Mit csináljak most? Hova/kihez/mihez forduljak?

Figyelt kérdés

Anyám élettársa szó szerint utál, folyton orditozik velem, ha ugymond vissza merek szólni akkor meg megver. Már 4 éve ez megy de anyám nem hisz nekem, mindíg én vagyok a rossz, a szemét. Valameik nap szó szerint ezt mondta nekem a pasi " nem vagyok az apád! nem is akarok az lenni! minden sokkal jobb lenne ha te nem léteznél!! "

16/l


2011. okt. 1. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
költözz egy rokonhoz, vagy kollégiumba
2011. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha anyud nem hisz neked, akk vedd fel telefonra,amit mond az élettársa neked.Majd mutasd meg anyudnak!
2011. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csodálatos anyukád van, hogy előbb hisz egy "idegennek", mint a saját gyerekének....

vedd fel telefonnal ezeket a kiabálásait és amikor ketten vagytok anyukáddal játszd le neki, és mondd meg, ha nem tesz ez ellen valamit, el fogsz menni a családsegítő szolgálathoz....észhez fog térni

2011. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sokszor már az is zavarja ha csöndben elvagyok a szobámban :(
2011. okt. 1. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy anyukád nem tudja? Nem egy fedél alatt éltek? Akkor? Az ilyen mellett nem lehet elmenni...

Egyszer provokálj ki egy balhét, és azt vedd fel valamire. Aztán mutasd meg anyukádnak. Ha ezek után sem hisz neked, akkor nem AKAR hinni neked, ergo a szemét állat pasija fontosabb, mint TE! Ebben az esetben go a gyermekvédelmiekhez, vagy esetleg szólj a suliban egy olyan tanárodnak, akiben megbízol. Ő majd értesíti az illetékes szerveket.

2011. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, tudod, hogy 2000 óta bűncselekmény megütni egy gyereket otthon? Hivd ki a rendőrséget! 107 és azonnal fölveszik a telefont, a ferfit meg elviszik! Amikor fenyegetést érzel, mar legyen a kezedben a mobil, benyomva a számmal! ÉS ha megut, mar nyomd is le a hivas gombot!

35N

2011. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent vannak kulserelmi nyomok Rajtad? Mert akkor barmikor mehetsz orvoshoz ún. látleletért, és avval a rendorsegre feljelentest tenni.

35N

2011. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

akadnak :S le van verve a könyököm :S meg ami a legroszab

az egyik fogam ki van törve :S

2011. okt. 1. 19:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva akkor, hoyg anyád mindezek ellenere nem hisz neked. Irany az ugyelet es a rendorseg! Vagy csak a rendorseg!

Azonnal!


35N

2011. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1x próbáltam öngyilkosságot csinálni, kint a kertben felvágtam az ereimet, ott buktam el hogy a szomszéd kihívta a mentőket
2011. okt. 1. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!