Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhatok el a férjem...

Mit várhatok el a férjem barátjától ha hozzánk költözne?

Figyelt kérdés

jelenleg munkanélküli de a jövő hónapban lesz már munkája.

a pénzügyi dolgokban megegyeztek már de az lenne a gondom h

mit mondjak egy számomra majdnem idegen embernek h mennyi az a házimunka amit elvárhatok h megcsináljon

pl mosson magára vagy tegyem össze a ruhákat meg ilyenek

(a párom rendesen segít a gyerekek (3 van) körül és a háztartásban is ha kell )

jelenleg otthon vagyok a legkisebb gyerekkel (8 hós) a két nagyobb már iskolás őket hozni vinni kell még


kb decemberig lakna nálunk, külön szobát kapna


2011. szept. 21. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

én laktam albérletben, sokkal nehezebb volt a főbérlőnek, amikor a barátnőjével volt gond, nem mert neki szólni, és végül ordítás, suttyomban elköltözés lett belőle. Azonnal szóljatok neki, ha máshogy csinál dolgokat, mint kellene, lehet, csak nem tudja, nálatok mi a szokás!

Szerintem magára viseljen gondot teljes mértékben, a közösködés nem vezet jóra. Nem egy pohár sörre gondoltam, persze.

2011. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

Jaj, persze már. Engedje az otthonába, de tekintsen rá gyanakvóan, vizslassa, hogy mi rosszban sántikál vajon, de a gyerekét bízza rá, hogy menjen ő érte. Mi bajotok van nektek? Szívességből ott lakik pár hetet, fedezi a rá eső költségeket, és cserébe ő is megtesz pár apró szívességet a ház körül. Nyilván a férj nem egy kretén, hogy egy senkiházit hozzon a családja nyakára.

Kérdező: nyugodtan kérhetsz tőle segítséget a ház körül, szerintem örömmel megteszi. Te mit várnál, és mit tennél meg a befogadóidnak az ő helyében?

2011. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

En is Angliaban elek,nem egyszer volt hogy segitettunk ismerosnek,rokonnak ferjem volt osztalytarsanak.Van aki azota is egy kisebb vagyonnal tartozik. Volt aki eltorte a reluxat ez sajnos azutan vettuk eszre hogy elkoltozott.Rokontol nem kertunk penz(sogornom,ocsem) de akinem rokon volt attol igen,az mar mas teszta hogy nem fizetett (jelkepes osszeg volt) es vadidegeneket hozott fel.

Na de nem is ez a kerdes.Szerintem realis feltetelek melett miert ne? Mos,takarit maga utan,ha fozol ra is akkor vegye meg a dolgokat,egy egy bevasarlast intezzen,este nincs hangoskodas,noket nem hoz fel .

2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

természetesen ment a kezecske :-)


összegzés: szal beszáll a rezsibe és a kaja pénzbe (mivel én fogok főzni rá is mert nem tud)

természetesen a takarításban kell h segítsen és a bevásárlásban is (nincs autónk) a gyerekek körül nem szeretném h segítsen megoldom az nem olyan gond nekem

mondjuk nem hiszem leülne matekozni a lányommal :-)))

csajokat úgysem hozna fel mint írtam most hadilábon áll velük


holnap beszélek vele és kiderül h ö mit kér esetleg és én mit várok el


majd leírom mire jutottunk .-)

2011. szept. 22. 15:02
 25/25 anonim ***** válasza:
na, mi a helyzet?
2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!