Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhatok el a férjem...

Mit várhatok el a férjem barátjától ha hozzánk költözne?

Figyelt kérdés

jelenleg munkanélküli de a jövő hónapban lesz már munkája.

a pénzügyi dolgokban megegyeztek már de az lenne a gondom h

mit mondjak egy számomra majdnem idegen embernek h mennyi az a házimunka amit elvárhatok h megcsináljon

pl mosson magára vagy tegyem össze a ruhákat meg ilyenek

(a párom rendesen segít a gyerekek (3 van) körül és a háztartásban is ha kell )

jelenleg otthon vagyok a legkisebb gyerekkel (8 hós) a két nagyobb már iskolás őket hozni vinni kell még


kb decemberig lakna nálunk, külön szobát kapna


2011. szept. 21. 11:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Igen,jól írtátok a férje barátja..DE NEM A kérdezőé!!

Attól még a férje barátja lehet idegen a kérdezőnek..

Én tuti nem örülnék annak hogy számomra egy félidegen hónapokig velünk éljen..

Mi rokonnal szívtuk meg...

2011. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

sajna a külön lakrész nem megy olyan nincs a házban


a férjem és ö 5 évig munkatársak is voltak míg el nem vesztette a munkáját rokona nincs akihez mehetne, albérletben lakott eddig is de nem talált munkát és az albit fizetni kell az egy év alatt kifogyott a tartaléka és most a pár hónap alatt össze tudná szedni magát


anyagiakban a rezsi és a kaja pénz az amit "haza ad"


tehát visszatérve: simán elvárhatom h rendben tartsa a közös helységeket és meg is kérhetem h pluszban ezt azt megcsináljon


főzni amúgy is szeretek így nem gond ha rá is kell és ezek szerint a mosás sem olyan amit ne tudnék megcsinálni max ö tereget majd


december 1-ig marathat ez volt az én kikötésem

2011. szept. 21. 12:42
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
volt hogy a férjem barátja nálunk volt több hetet. akkor még nem is ismertem. de semmi ellenérzés nem volt bennem hiszen ha a férjem barátja rossz ember nem lehet (régi barátság) segített ahol tudott, fizette az ő részét a kajának sőt néha többet is, mi természetesen a szállásért pénzt sem kértünk hiszen csak pár hétről volt szó. a barátság arról szól hogy segítsük egymást. amúgy az én barátnőm is volt nálunk nyaralni 2 hetet férjem semmit sem szólt, nagyon jól elvoltunk.
2011. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

Én megengedném a barátunknak (nekünk nincsenek egymás számára ismeretlen barátaink-ez nekem fura).

De tisztáznánk a játékszabályokat és azt is, hogyha egyszer is hiba csúszik a számításokba mehet amerre akar. Persze ezt a barátságunk mélysége szerint a mi "nyelvünkön" elmondanám...

2011. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%

hát ne haragudj de ez nem jó megoldás.

én nem engedném!!

és ahogy elnézem több kedves válaszoló se..


egy 5 tagú családhoz nem férne el már senki.

sajnos én benne voltam ilyen lakj nálunk egy ideig dologban

és a határidővel semmit sem értünk el.

mondtad hogy dec elsejéig költözzön el ugye?


és ha nem úgy fog állni anyagilag? ÜNNEPEK ELŐTT??


na ne!! kedves anyuka ne engedd mert nem fogjátok tudni levakarni magatokról!!!!

mi lesz ha nem tud mégse elköltözni ?

ott marad?... csak 1-2 hónapra.... na persze


én átgondolnám ezt..mi van ha ez a HÁZASSÁGOD ROVÁSÁRA MEGY?


NE ÉS NE ÉS NE ENGEDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

hű ez nagyon rossz helyzet. Nem ismerem a barátodat, tőle függ minden. ha tényleg rendes és hálás, hogy ott lakhat és nem egy anyuci kedvence, akkor ok. De ha elvárja, hogy mivel te otthon vagy a gyerekkel, őt vendégként kezeld, akkor bajok lesznek. Ez tényleg a barátság és házasság erőpróbája lesz.

Alap, hogy maga után takarít és nem eszi meg a kajátokat és néha segít is pl. elmegy a gyerekekért. ne várja el, hogy hozzá igazodtok. És mi a helyzet a nővendégekkel?

2011. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Válaszolók többsége! Hová tűnt belőletek az emberség? És ha ti kerülnétek ilyen kilátástalan helyzetbe?

Kérdező! Szerintem ha a kajába rezsibe beszáll, akkor tényleg annyit kérj, tőle, hogy tarsa rendben maga után a fürdőt, illetve a környezetét. Mivel nem gondolom, hogy egy koszos emberről van szó, szerintem simán elfér az ő szennyese is a ti mosásotokban.

Bár szerintem normális embernél fel sem merül, hogy koszt, és gondot csináljon a jótevőjének.

2011. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
Egyesek még a rokonaikat se engedik be a hazukba,nem hogy barátot.Sajnos túl sok a csalódás.
2011. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

amennyire ismerem normális

csajokat biztos nem hozz fel (nem az a csajozós típus és most amúgy is hadilábon áll a nőkkel...)


nem azt kérdeztem h lakjon e nálunk vagy sem ezt már megbeszéltem a férjemmel hanem h mit várhatok el tőle ha már....


de amit látom kb ennyit: rendben legyen a szobája, ne cigizzen a házban, rakjon rendet maga után a konyhában és a fürdőben, és ha kell meg tudjam kérni erre arra pl takarítás, ablak pucolás,


gyerekekért én megyek mert a kicsinek is kell a séta:-)


no igen az emberség....

2011. szept. 21. 13:30
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha rendes ember, és a férjed barátja, akkor persze.

És ha a férj barátja, akkor mi van? A feleség is ismeri, jóban van vele, nem ismeretlen ember.

Fordított esetben, ha az én barátnőm lenne ebben a helyzetben, és is elvárnám a férjemtől, hogy ne szóljon azért, mert ideköltözne. Akkor fordítva miért más?


Főzöl rá, adjon bele, reggelit, vacsit vegyen magának, ő tudja, mit szeret. A szennyesét gyűjtse össze, ha van 1 adag, akkor hozza ki, és tegye a gépbe, ill. indítsa el és teregesse ki. A közös helyiségekben tartson rendet, a szobája az ő dolga.


Igen, az emberség... Attól, hogy valaki már fázott rá így, arról a férjed barátja nem tehet...

2011. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!