Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége a páromnak...

Miért van szüksége a páromnak arra, hogy lánybarátai legyenek?

Figyelt kérdés
Évek óta vannak lánybarátai, ami nekem egy kicsit rosszul esik, mert úgy érzem, hogy ha én megadok neki mindent ahogy ő mondja akkor miért van szüksége rájuk is. Csak néha néha találkozik velük meg egy-két e-mailt vagy smst váltanak,de nekem ez mégis fura.Szerintetek is olyan gáz ez? Nektek is rosszul esne? Amúgy meg tökéletets a kapcsolatunk és nem az a csapodár fajta.
2009. ápr. 24. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha szimplán egy-egy sms vagy telefon zajlik közöttük, akkor én nem aggodalmaskodnék. Esetleg beszéljétek meg, mondd el, hogy téged ez zavar, lehet, hogy el tudja magyarázni úgy, hogy elfogadd ezt. Én úgy gondolom nem szabad ennyire mindent egymáshoz igazítani, kellenek olyan dolgok is, amit azért az ember nem rúg fel a párja kedvéért. Ha megcsalásról, flörtölésről nincs szó, akkor szerintem nem gond.
2009. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell emiatt aggódnod. Foglald el magad addig olyasmivel, amire sosincs időd, pedig szeretnéd. Néha hívd meg a lányokat! Ha nekik is lesz férjük, gyerekük, jó lessz családi barátságnak. Ki tudja,, talán egyidős gyerekeitek lesznek, és jó lesz velük együtt nyaralni, vagy vigyázni egymás gyerekére, hogy a kicsik játszhassanak. Ne parázz, hanem örülj neki, és építgesd ezeket a kapcsolatokat a jövőre. féltékenység szempontjából is jobb, ha te is találkozol velük néha.

fiú-lány mindegy. Elsőnek igaza van a régi barátságról. Ha új barátnő tűnne fel, akkor kezdj aggódni!

Téged választott, ne feledd!

2009. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem lennék ennyire liberális mint az előttem szólók. Engem konkrétan dühítene ha nőnemű barátait megtartotta volna a férjem. Én sem találkozom már a fiú barátaimmal vagy úgy vagyunk ezekkel h családilag és akkor mindenki jelen van. Szerintem így a normális. De ha a férjem csak úgy találkozgatna régi nőismerőseivel hááát ki lennék akadva, és a férjem is őrjöngene ha én tenném ugyanezt. Persze ez vérmérséklettől is függ de én sem hiszek a férfi-nő barátságban.
2009. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

És te miért vagy ennyire szűklátókörű? Attól, hogy a barátai között törpénetesen vannak nőneműek, még te vagy a párja. Gáz, hogy te ennyire féltékeny vagy, tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat.

Figyelj csak, 24 éves vagyok és 10 éve énekelek egy koedukált gospel kórusban, jó barátaim a fiúk ás lányok is egyaránt. Senkinek nem volt még ezzel problémája, és a kórus többi tagjának se volt sose ebből problémája. Ha nem tudod így szeretni és elfogadni, a barátaival együtt, akkor nem is szereted igazán. Ha igazán szeretnéd, nem érdekelne, hogy a barátai milyen neműek.

2009. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Az előttem szólónak IS mondanám. Majd ha lesz mondjuk 2 gyereked és otthon leszel gyesen kissé telten, a szoptatás miatt kissé nyúzottan a férjed meg szívesen kávézgat régi szingli barátnőivel aki olyan mintha divatlapból vágták volna ki, akkor majd kiváncsi leszek mit mondasz.....
2009. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!