Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem teszi le a füvet?...

Miért nem teszi le a füvet? Ha nem függé miért van rá mégis ekkora szüksége?

Figyelt kérdés
Párom nem teszi le a füvet neki kell az esti nyugató cigi! Volt, hogy két hétig nem szivott, hogy bizonyitsa ő nem függő és tényleg kibirta. De, hogy ő nem tud felszabadult és nyugodt lenni e nélkül. Tervezzük az összeköltözést ha együtt töltenénk az estéket lehet, hogy nem kéne a nyugi cigi?
2011. máj. 11. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Jaja, akkor nyugi nuni kellene, de utána meg úgy is rágyújtana.. :D
2011. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy két hétre lerakja még lehet függő. Én alkoholista vagyok és 1-2 hétre sokszor megálltam már. Próbáljátok először úgy, hogy mindig kevesebbet. Először csak kétnaponta, aztán 3 naponta, aztán hetente...a havi egy joint szerintem belefér.
2011. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Így van. Akkor egy kis szex ellazitaná és csak utána jól esne egy spangli. De még előtte is jó lenne mert úgy vadabb a szex. Meg utánna jönne a pénztelenség mert a fű az nem olcsó.
2011. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

csak akkor fogja letenni ha le akarja tenni. ha majd le akarja tenni az minden további nélkül menni fog: nem okoz fizikai függőséget. addig amig ő nem akarja nem tudsz mit csinálni.

(egyébként szerintem ez még mindig jobb mint a pia, hiába hogy az a legális)

2011. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem költöznék össze függővel.
2011. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Jah, a fű lelki függőséget okoz, nem fizikait.

Akit én ismerek és abbahagyta az azt mondta azért tette, mert totál begolyózott tőle... rémségeket képzelődött és hasonló.

Szóval ha lelkileg függ tőle - márpedig úgy tűnik - akkor úgy fogja tudni letenni, ha megismeri a negatív oldalát és az erősebb lesz, mint a pozitív, vagy ha talál valamit, ami lelkileg helyettesíti a füvet. Na már most a szex nem ilyen, de szerintem még egy jó kapcsolat sem.


Szerintem adj neki ultimátumot, csak akkor költözöl hozzá, ha abbahagyja.

2011. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
az én párom is dettó, neki is kell az esti nyugi cigi. Hidd el, hogy végleg nem fogja lerakni. Én elfogadtam így is mert nincs kihatással az életünkre jó munkahelye van mellette és viszonylag jól élünk. De ez nem mindenkinél van így. Sokan nem bírják
2011. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Mert függő. Általában a függők állítják, hogy nem azok.
2011. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Palm: és aki tényleg nem függő, az mit állít? Hogy ő függő?
2011. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Az a gáz,hogy ez a dolog olyan,hogy vagy lerakja,és nem lesz belőle semmi,de viszont az is lehet,hogy eldurvul a dolog,és rosszabb is lehet.Szerintem ne költözz vele össze,és ha kérdezi,hogy mért,mond meg neki,hogy ettől félsz stb.Ha igazán szeret le kell hogy tegye.
2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!