Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem teszi le a füvet?...

Miért nem teszi le a füvet? Ha nem függé miért van rá mégis ekkora szüksége?

Figyelt kérdés
Párom nem teszi le a füvet neki kell az esti nyugató cigi! Volt, hogy két hétig nem szivott, hogy bizonyitsa ő nem függő és tényleg kibirta. De, hogy ő nem tud felszabadult és nyugodt lenni e nélkül. Tervezzük az összeköltözést ha együtt töltenénk az estéket lehet, hogy nem kéne a nyugi cigi?
2011. máj. 11. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fognak leállni róla.Nagy önbizalmat ad nekik,amire szükségük van,nélküle semminek érzik magukat.Elképesztő mennyire rácsavarodnak,és habár szinte mindegyik azt mondja,hogy le tud állni róla,valójában nem állnak le,mert a hiánya pánikbetegséget okoz náluk.
2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Hajjajjajjj!!!


Összeköltözés után kell csak igazán a nyugi-cigi!


Amúgy a drog rossz. ÉÉÉÉRTEEEM?

2011. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor lesz a legjobb, amikor a kommandósok rátok törik az ajtót az éjszaka közepén. Minek kezdesz drogossal?
2011. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez ojan mint ha elvárnám tőled hógy ne igyál vizt.
2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Volt függö férjem! A világ legédesebb embere volt, de az idö elteltével egyre idegesebb lett mikor nem szívhatott,ezért semmihez nem volt türelme,mindig ideges volt,bárhova mentünk,a végére meg is csalt,mert ö kalandra vágyott,olyannal aki színtén szívott,(ugyanis én hozzá nem nyúltam),de akkor is még imádlak azt mondta,szoval tiszta zavarodott lett.na meg én is....6 évig bírtam....aztán elváltam,és mást kerestem...
2011. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

14.59

adófizetô állampolgárként qrva dühös lennék, ha arra szórnák el a pénzt, hogy a kérdezô párjára kommandósok törjék rá az ajtót 1-2 gramm fû miatt. Túl sok krimit nézel.

2011. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kemény elvonási tünetei vannak,ha nem érzik azt a "lazaságot"!!!drogosnak SOHA ne higyj!!Tapasztalat!!!! Persze meg tudják magyarázni meg jönnek a süketelésükkel,de nem válnak le róla,és megszerzik bármi áron.
2011. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdezô drága, hallottad már azt a kifejezést, hogy IP-cím? Volt annyi eszed, hogy ne otthon, vagy a munkahelyeden tedd fel ezt a kérdést..?
2011. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
gondolom sok stressz éri, ideges típus, a fű meg lenyugtatja..meg attól lazább is lesz.. elhiszem h nem akarja letenni..
2011. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!