Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos? Ekkora r....

Szerintetek jogos? Ekkora r. banc lennék?

Figyelt kérdés
Apám, akivel már nem élünk együtt az alkoholproblémái miatt, többször is k.rvázta anyukámat, miután elköltöztünk. Lett egy barátom, 16 évesen, és hát lefeküdtem vele (hozzáteszem, már
2011. szept. 6. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
egy része lemaradt
2011. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
mit teszel hozzá?
2011. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
folytasd ..csak bátran
2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D Hát ezt nem tudom hogy csináltam, mikor visszaolvastam még jó volt:D Szerencse hogy kimásoltam (szokott ilyet csinálni a gépem), úgyhogy itt van újra.

Apám, akivel már nem élünk együtt az alkoholproblémái miatt, többször is k.rvázta anyukámat, miután elköltöztünk. Lett egy barátom, 16 évesen, és hát lefeküdtem vele (hozzáteszem, már több mint 1 éve vagyunk együtt, szóval nem csak arra kellettem neki, és nem is adtam könnyen magam). Néha csak úgy mondja, hogy mekkora r.banc lettem, meg hogy harminc évesen már kivénhedt leszek, és undorító, hogy összevissza b.szok. Én elhiszem, hogy zavarja, de komolyan, ekkora egy sz.r vagyok, amiért lefeküdtem a Szerelmemmel 3hónap után? Neki az a véleménye, hogy ennyi idősen csak a r.bancok szexelnek, holott, húszon éves lánykákat visz fel a lakására, nem éppen tiszta szándékkal. Mostanában már úgy teszek, mintha nem venném magamra, hátha megunja, de iszonyatosan fáj, hogy a saját apám ezt gondolja rólam.

2011. szept. 6. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Miert lennel ribanc?valaki ennyi idosen gyereket szul,..sot a mai vilagban az a meglepo hogy 16 evesen volt eloszor valakid ..apukaddal meg ne is foglalkozz.,
2011. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 66%os!

Én komolyan elfogadom a te véleményedet is, csak akkor írd le, hogy miért, meg hogy mi az ami nálad már a ribanc kategóriába tartozik. Bár valóban az volt a kérdés, hogy szerintetek is az vagyok-e, azért örülnék ha kifejtenétek.

2011. szept. 6. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, nem vagy ribanc. Szerintem legalább is nem, apukáddal meg ne törődj. Sztem érettebb vagy mint a 13-14 éves lányok, akiken már a fél város átment.
2011. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Tudtommal attól lesz valaki ribanc, vagy krva, ha váltogatja a partnereit és/vagy pénzért csinálja, és nem attól, hogy "fiatalon" vesztette el a szüzességét. Szerintem teljesen normális vagy. Viszont egy jó tanács: Az egyik füleden be, a másikon ki. Meg lehet tanulni, ha bár baromi nehéz...


További boldog életet!

2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:26

Ezt ugy utálom miért általánosítasz írd már oda hogy tisztelet a kivételnek nem minden 13-14 éves lány olyan.

2011. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc,teljesen normális dolog,ha valaki 16 évesen lefekszik a szerelmével.
2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!