Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége a páromnak...

Miért van szüksége a páromnak arra, hogy lánybarátai legyenek?

Figyelt kérdés
Évek óta vannak lánybarátai, ami nekem egy kicsit rosszul esik, mert úgy érzem, hogy ha én megadok neki mindent ahogy ő mondja akkor miért van szüksége rájuk is. Csak néha néha találkozik velük meg egy-két e-mailt vagy smst váltanak,de nekem ez mégis fura.Szerintetek is olyan gáz ez? Nektek is rosszul esne? Amúgy meg tökéletets a kapcsolatunk és nem az a csapodár fajta.
2009. ápr. 24. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is furcsa lenne, de ha tényleg minden tökéletes, ilyenből nem csinálnék ügyet. Biztos, hogy ők csak haverok neki, mert pl. régről ismeri őket és a jó embert látja bennük, nem a nőt. Azért lehet ez nekünk különös, mert ez elég ritka.
2009. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Neked nincsenek fiu barátaid?
2009. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem esne rosszul, én meg többnyire fiúkkal barátkozom.
2009. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nincsenek fiúbarátaim, mert nem igazán hiszek a fiú-lány barátságban, egy idő után valamelyik fél mindig többet akar...
2009. ápr. 24. 11:28
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy-egy új barátságnál előfordulhat,hogy ez így van és előbb-utóbb valaki többet érez és akar a másiktól,de ha ezek a baráságok már évek óta tartanak és már előtted is megvoltak,akkor azért esélyesebb,hogy tényleg barátok és ennyi idő után letisztázódtak volna már az egyéb érzelmek szerintem.

Én egyetlen egyszer csináltam ebből ügyet,amikor az expárom egy barátnő barátja felhívta és meghallottam a csengőhangját,ami egy eléggé romantikus,de szeretlek téged szám volt.

2009. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
86%
Nekem is vannak fiú barátaim és néha jó más szempontból látni a dolgokat...vagy jó, h nem úgy állnak hozzá, mint a barátnőim. Vagy, h pont a barátomról tudok Velük beszélni, és a más nézőpontjuk segít megérteni dolgokat. Szerintem ezen ne aggódj, ha minden más rendben van :)
2009. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi a probléma? Talán a párod egy kicsit feminin és jobban megérti magát lányokkal, mint fiúkkal. Ez még nem jelent semmit. Összességében életem során nekem is sokkal több lány barátom volt, illetve velük voltak mélyebb barátságaim, sokszor tényleg anélkül, hogy bármelyikünk többet akart volna. Az én barátnőm sosem aggódott emiatt, vagy ha igen, azt jól leplezte, és ezért hálás vagyok neki. :) Neked is ezt ajánlom. Szóval, ha megbízol benne, akkor semmi ok aggodalomra.

27/F

2009. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

szia!

nekem 2 nagyon jó barátom van. Egy fiú és egy lány. És természetes, hogy tartom mindegyikkel a kapcsolatot, hiszen őket már régebbről ismerem, mint a férjemet. Sőt a fiúbarátom esküvőjén már együtt voltunk, és ők is résztevttek a miénken. Mi is szoktunk emailezni, smsezni, mert tudni szeretnénk, hogy mi van a másikkal.

2009. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg egy kicsit feminin a barátom, ebbe nagyon jól beletrafáltál :)
2009. ápr. 24. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is eléggé feminim a párom, és ezért csak lányokkal érti meg magát igazán. Most 26 éves, de végig középiskolától a főiskolán át mindig nők voltak a legjobb barátai. Eleinte eléggé féltékeny voltam, de most már teljesen megértem, mivel én pedig inkább férfiakkal értem meg magam. És ráadásul nagyon hűséges, megbízható, nincs okom kételkedni a szándékaiban.

De beszéld meg vele a dolgot, ha úgy érzed, hogy nem tudsz ezen túllépni, biztos vagyok benne, hogy megnyugtat majd.

2009. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!