Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüksége van rám, veletek is...

Szüksége van rám, veletek is van így?

Figyelt kérdés
52 éves nő vagyok,nagyon jó a fiammal 28éves és a barátnőjével 25 kapcsolatom,sokat vann nállunk a kislány,este 10körül beszoktam menni hozzájuk tv-zni,akkor vannak a legjobb müsorok,nagyot néznek mindig,gondolom mert örülnek hogy nem vagyok olyan elzárkozó,legalább a kicsi fiam is tudja anya mindig ott van neki,ez olyan jó érzés,veletek is van ilyen,?jó hogy akármikor ott vagytok a gyereknek?
2011. márc. 1. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

:d

ez ugye vicc?


bár nem lakok anyámékkal,de én is nagyot néznék ha bejönne este 10kor :D

2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
El tudom képzelni mennyire örülne a kicsi fiam, mikor beülök hozzá tévézni amikor éppen a csaját akarja k.rni xD
2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

elképzeltem: este 10,már 1 órája várják,h menjen aludni anyuci,lehessen hancúrozni ugy hogy biztos nem nyit be...erre anyuci beállit egy tál popcornnal hogy jön tv-zni...

én szám is tátva maradna:D

2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szuleim 50-es korosztalyuak, en pedig a lany koruli eletkoru vagyok. Nagyot neznek, ha rendszeresen bejonne este, ejjel a ferjem anyukaja vagy az en anyukam. Imadom oket, de nem lenne pozitivum ez. Nem a szex miatt, csak 10-kor legyen mindenki maganak, mi sem akarnank zavarni. Csak nem akarjak megserteni a mamat, de nem hiszem, hogy jo idopont bemenni olyan keson.
2011. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az életemnél is jobban szeretem és tisztelem is anyukámat, de ha ilyet csinált volna én biztos elsírom magam. :(

Egy felnőtt embernek szüksége van magánéletre és arra az időre, amit kettesben tölthet a párjával.

2011. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez kamu. :D De jópofa, elképzeltem a szitut. XD
2011. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Azt tuti, hogy én is néznék 1et, ha anyám hívatlanul bellítana, ha a párommal meghitten tv-zek.

Esetleg kezdj el nekik a szex-ről beszélni, esetleg faggatni őket, hogy hogyan és mikor szokták csinálni. Akkor gondolom még inkább néznének 1et.


Egyébként nincs saját tv-d, amit tudnál nézni?

2011. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Tuti kamu. Ilyen szülő nincs. Ha pedig igaz, akkor nem a gép előtt ülnél, hanem néznéd a tévét a fiataloknál :)
2011. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kislány? Egy 25 éves, felnőtt nőről beszélünk. 19 évesen is azt mondom, hogy nagyot néznék ha bejönnének. Anyum akkor sem zargatott, amikor 15 évesen az első barátomat vittem fel hozzánk (na nem mintha azt akartuk volna csinálni annyi idősen, de jobb volt nélküle tv-t nézni, beszélgetni, vagy bármit)
2011. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nállunk nem szokás házasság elött ilyesmit csinálni,szoval nincs efelől gond,és legalább nem unatkoznak,olyan szotlan az a kislány.
2011. márc. 1. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!