Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüksége van rám, veletek is...

Szüksége van rám, veletek is van így?

Figyelt kérdés
52 éves nő vagyok,nagyon jó a fiammal 28éves és a barátnőjével 25 kapcsolatom,sokat vann nállunk a kislány,este 10körül beszoktam menni hozzájuk tv-zni,akkor vannak a legjobb müsorok,nagyot néznek mindig,gondolom mert örülnek hogy nem vagyok olyan elzárkozó,legalább a kicsi fiam is tudja anya mindig ott van neki,ez olyan jó érzés,veletek is van ilyen,?jó hogy akármikor ott vagytok a gyereknek?
2011. márc. 1. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt is te döntöd el a kisfiad helyett, hogy unatkoznak e? Megkérdezed egyáltalán őket, hogy nem zavarsz-e?Ha nem kamu kérdés, akkor egy nagyon hülye anya vagy!
2011. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is bunkosag bemenni. Ha van szex, ha nincs. 10 ora korul direkt beulni kozejuk, mellejuk eleg paraszt dolog. A fia nem lenne a lannyal, ha nem ertenek meg egymast. Van, akinek a szotlansag pozitivum, de olyan ember is van, aki csak masok elott szotlan, a parja mellett nem. Lehet, hogy meg van illetodve.
2011. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van néhány vallásos pár ismerősöm, akik már 18-20 éves korukban összeházasodtak, hogy "huncutkodhassanak". Ha ezek a fiatalok betartanák, hogy még nem volt a mise, nem ... Ti sem, akkor már régen házasok lennének. Kicsit kevesebb naivságot.
2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal összebújva nézzük a tv-t. Nem szoktunk sokat beszélni közben, meg szex sincs olyankor. Hanem meghitt együttlét KETTESBEN!

Nagyon zavarna, ha valaki beülne közénk!

Megvan az idő, amikor szíveseb látjuk a szülőket. Pl. ebédre, vagy délután, ha beugranak. Pláne, ha előtte tudatják velük, hogy mikor jönnek. De nem este 10kor, hívatlanul!!!

2011. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mondd hogy kamu! Ilyen hülye ember nincs!
2011. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
28 éves egészséges fiatalember, akinek barátnője van, kizárt, hogy ne szexeljen. (Jó, talán nem az első randin, de szerintem a lány nem a jó műsorok miatt ül a srác mellett a tv előtt.)
2011. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, pont azért ül be a mama 10kor, hogy biztosan megakadályozza a házasság előtti hancúrozást. Nyílván előtte fél a párocska, hogy mama bármikor benyithat. Pár óra közös tv-zés után meg nem biztos, hogy bármelyiknek kedve van még szexelni.

Kíváncsi lennék, meddig tűri majd a lány.

2011. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem adj a fiadra zsákot és kösd meg a nyakánál... azt hiszem, régen ilyet adtak a legényre éjszakára, hogy megakadályozzák az éjszakai hancúrt. :D
2011. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ez már nekem is sok, szegény "kislány", persze, hogy szótlan!



férjem 29, én 27 éves vagyok, van egy 1,5 éves gyerekünk! akár "szokhatnak" is, nem hiszem, hogy bűnt követnének el :) már persze ha hagynád őket!


apukám is velünk lakik, ha be van csukva az ajtó, maximum bekopog ha nagyon fontos, de nem jön be!

ez nagyon nagy udvariatlanság a részedről, vegyél magadnak egy tv-t és nézd a hálódban egyedül!

2011. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát, most én is nagyot néztem. Elképzelem a "gyerekeket", mennyire örülhetnek..
2011. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!