Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elrakja a családit.18...

Anyám elrakja a családit.18 vagyok. Hogyan utaltathatom magamnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
73%

Miért mondjátok, hogy költözzön el és mégis hova és miből??? Diákmunkából nem tudja magát fenntartani!!!

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe vagy kedves kérdező!

2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
89%
Nyiss számlát,és utaltasd oda a pénzt.De ha itt kérdezel,akkor fel kell készülni az ilyen válaszokra,hisz itt senki nem ismer,így nem is érthetik a kérdésed lényegét.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
61%
Menjél gyámügyre,családsegítőkhöz.Anyukát meg lassan szenté avatják itt egyesek,miközben fogalmuk sincs milyen igy élni,és hány büdös k anyuka él a családiból,meg a gyerektartásból(ami sok esetben ribanctartás),a gyerek meg kussoljon ,naponta látom sajnos.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb válaszadó nem olvasta a köztes kommenteket. Azért egy fiatal lánytól elvárni, hogy lavórban mosakodjon, kicsit túlzás. Oké, hogy régen ez volt a természetes, de ma már mások a higiéniai viszonyok... Nem irigyellek!

Csak azt a tanácsot tudom adni, hogy tanulj az esetből, és ha a családit nem is tudod megszerezni, legalább a saját munkáddal megkeresett fizetésedet a SAJÁT bankszámládra utaltasd...

2011. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Igen hétfőn megyek és nyitok is. Köszönöm a segítőkész válaszokat
2011. szept. 9. 19:58
 26/49 anonim ***** válasza:
66%

Leírod mennyi egy albérlet, akkor gondolod otthon nincs költsége a szüleidnek? Elvárod, hogy felnőtt emberként totál eltartsanak? Most jött a cégembe egy vidéki fiatal ember négyen laknak egy lakásban fejenként 30.000-ért.

Meló mellett végzi a sulit,és ő fizeti magának.Közben Angolul tanul mivel nagy szükség van a nyeltudásra. Inkább síránkozol mint tennél az életedért valamit.

2011. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érted, hogy nem ez volt a kérdés? Gondolom te se max. 20,000-et keresel havonta. :) És gondolom van egy laza kis házad meg kocsid, de gondolom gyereked az nincs. Mivel ez nem így megy.
2011. szept. 9. 20:02
 28/49 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta hallgatom hogy takarodjak dolgozni :) a Fele beiskoláztatásit anyám a saját öltözködésére költötte. Utána saját fizumból vettem egy gatyát és egy cipőt magamnak sulira. És azért is leüvöltött hogy elbasztam az összes pénzem. ami akkor csak 7000-ft volt. Most tudtam elmenni dolgozni rendesen így kerestem 23at mert eddig túljelentkezés volt diákokból nyárra :(
2011. szept. 9. 20:03
 29/49 anonim ***** válasza:
41%
menj be az önkormányzathoz, és kérd h csak te vehesd felű!!
2011. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hiszem, hogy annyira rossz lennék. Utolsó filléremet is odaadnám annak akit szeretek. Sokat segítek itthon, apunak fát vágni, anyunak főzni, mosni, takarítani, mosogatni, felmosni . Bármit :( De ők sajnos nem szeretnek :( és ezt közlik is mindennap
2011. szept. 9. 20:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!