Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elrakja a családit.18...

Anyám elrakja a családit.18 vagyok. Hogyan utaltathatom magamnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
nem neked adják azt a pénzt hanem anyádnak hogy ellásson!..
2011. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
18 év után akkor jár családi, ha még tanulsz. Ekkor viszont ŐK tartanak el, nem?
2011. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
otthon laksz?
2011. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű.

Amikor elkötözöl otthonról és önálló életebe kezdesz, akkor átíratod az új címre.

Akkor anyád nem tudja elvenni.

2011. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
amíg tanulsz, gondolom anyád tart el, vagy tévedek??? ha már önálló életet élsz, nem jár családi!
2011. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
itthon lakom. diákmunkára járok, hogy legyen egy kis pénzem. Anyámtól mióta betöltöttem a 18at nem nagyon kapok pénzt. Nincs még saját számlám ezért az ő bankkártyájára ment az én fizetésem is. A mostanit viszont nem akarta odaadni 'majd ő vigyáz rá" címszó alatt. Azért én mondtam neki, hogy szeretném megkapni, mégis csak az enyém, és amúgy se szeretnék könyörögni ha szeretnék magamnak venni valamit mert akkor meg az van hogy "minek az?", "nem kell ilyen butaságokra költeni" stb. És most mégjobban összeveszett velem, azt mondta h. egy fillért se fogok kapni a családiból. (Abból kapom a kajámat, meg a bérletemet a suliba). OKJ-n vagyok, lehetőséget se adott egyetemre, vagy fősulira menni, mert hogy ő nem segít benne, én meg egyedül nem bírom fedezni :( Emellett mióta leérettségiztem azt hallgatom hogy ha nem dolgozok kitesz itthonról :(
2011. szept. 9. 19:38
 7/49 anonim ***** válasza:
80%
hát, ahogy így leírtad, ez nem a tiéd, őt illeti!
2011. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%

A rezsit, számlákat, kaját ki fizeti, amiket te is használsz és amit te is megeszel?

Azt bőven nem fedezi a családi pótlék...

Sőt, illene a keresetedből is valamennyit hazaadni...

2011. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Tényleg? xD Végülis már kajára se akar adni. de biztos őt illeti
2011. szept. 9. 19:41
 10/49 anonim ***** válasza:
90%
Akkor költözz el, menj el dolgozni, és nem lesz ilyen problémád.
2011. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!