Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretné ezt átélni? Vagy...

Ki szeretné ezt átélni? Vagy így érezni egy életen át.

Figyelt kérdés
,,Szerelem az, amikor csendes nyugalommal csak átöleled és tudod, az életed is Rá bíznád. Mikor biztonságban érzed magad, és akármilyen baj ért, akármilyen zaklatott vagy mellette megnyugszol. Ahogy némán a szemedbe néz, és csak megszorítja a kezed...,,
2011. szept. 7. 22:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
Azért ne legyünk naivak. Ezt mindet egy embertől? Nem is tudom... Nem hiszem. Esetleg, ha mindig az utolsó sort csinálja és nincs min veszekedni... :D
2011. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%

Nyálas és unalmas. Akkor inkább lennék egyedül.

24/L

2011. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Amit leírtál az múló.Nálam eddig mindig elmúlt...Mindenki szeretné ezt átélni.24n
2011. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
így élek. nem is tudnék máshogyan egy házasságban.
2011. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nálam is eddig múló volt. De. azért reménykedem, szeretném...
2011. szept. 8. 13:27
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebben élek 10éve,akkor szerencsésnek mondhatom magam.
2011. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném átélni, de sajnos egyre kevésbé hiszek benne, hogy megtörténik valaha. Hiányzik nagyon, és félelmetes is, hogy nem számíthatsz a társadra.

Viszont annak örülök, hogy a válaszadók közül többen is ilyen kapcsolatban élnek, sok boldogságot kívánok nekik! :)

2011. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Jaja, nagyon jó lehet Nekik...:) És így már nekünk is, hogy adnak reményt...:D
2011. szept. 9. 16:46
 19/30 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Igen ez nagyon szép dolog, én már elég rég óta keresek egy ilyen kapcsolatot.

Eddig még nem jártam sikerrel. Nálam általában az szokott lenni a baj, hogy amelyik lány hozzám illene az még túl gyerekes vagy a mai fiatal lányokhoz hasonlóan "bulizós", cicababás stílusú. Ez pedig nagyon tetszik és szerintem egy fiatal lányhoz nem is illik az ilyen stílus!

De ha még is lenne olyan lány, aki iránt tudnék így érezni és úgy mellette élni (mint ahogy azt a fenti sorokban is taglaltad), akkor az illetőnek vagy van barátja, vagy nagyon messze lakik tőlem (nem 10-20kmekről beszélek, hanem több 100-ról, ami egy komoly kapcsolatnál már nagyon zavaró lenne) vagy a rokonom!

De remélem megfogod találni azt amit keresel! Én sem adom fel! HISZEM, hogy még létezik ilyen!!!

2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
21%

látszik hogy a kérdező egy13-16 év közötti naiv kislány,akinek az a legnagyobb problémája hogy milyen zenét hallgasson, vagy épp az isibe milyen cúcott vegyen fel,vagy mit kell csinálni hogy ne legyen ciki,.... vagy épp hogyan pózojon a faszbukon!


k.urva jó neked, hogy ez a legnagyobb kérdés az életedben!

2011. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!