Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretné ezt átélni? Vagy...

Ki szeretné ezt átélni? Vagy így érezni egy életen át.

Figyelt kérdés
,,Szerelem az, amikor csendes nyugalommal csak átöleled és tudod, az életed is Rá bíznád. Mikor biztonságban érzed magad, és akármilyen baj ért, akármilyen zaklatott vagy mellette megnyugszol. Ahogy némán a szemedbe néz, és csak megszorítja a kezed...,,
2011. szept. 7. 22:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én ezt átélem...Sosem lehetek elég hálás a sorsnak, hogy megérezhettem mi az igazi szeretet...hogy mit jelent valakit önmagunknál jobban szeretni...


(mondom ezt most úgy, hogy épp most zajlott le egy vita közöttünk, tudom, hogy az igazán komoly dolgokban mellém állna és tudom, hogy BÁRMIT megtenne értem és BÁRMIRE képes lenne)


4 éve együtt

2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező 100%, hogy nő.


Hát ki ne szeretné ezt átélni, de csak nagyon keveseknek adatik meg...

2011. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom átélni. Szomorú lennék, mert tudnám, hogy ez nem fog örökké tartani. Szóval szerintem minden boldogságba vegyül valami szomorúság (a boldogságérzettel fordítottan arányosan)
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Hálát adok a Jóistennek, amiért az a férjem, aki. Talán ezt a boldogságot meg sem érdemlem.
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!:)

Igen, Nő vagyok...de, nem hiszem, hogy nehéz lett volna ezt eltalálni.:)

2011. szept. 7. 22:19
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát belegondoltam, és a férjemmel ilyen "kapcsolatban" vagyunk. Jó érzés, köszi a leírást! :)
2011. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Neked is grat. és kívánom, hogy örökké tartson!:)
2011. szept. 7. 22:21
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem éltem át, de nagyon vágyom már rá!
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Néha én is félek attól, hogy ez nem tarthat "örökké"...továbbá gondolok arra, hogy én ezt hol "érdemeltem ki"...meg néha kiállhatatlan is tudok ám lenni...

Az viszont biztos, hogy akármi történne én ott lennék a páromnak..


első voltam

2011. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretném átélni, eddig még sajnos nem sikerült.

34N

2011. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!