Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ember mikor kezdi el úgy...

Az ember mikor kezdi el úgy érezni, hogy szeretne szülni, terhes lenni?

Figyelt kérdés
Most így a rációtól függetlenül, nyilván mindenki akkor akar szülni, mikor már mindene megvan, hogy legyen "hova" szülni a gyereket meg ilyesmi, de például ti mikor éreztétek először, hány évesen, hogy "de jó lenne terhesnek lenni", vagy "de vágyom már egy kisbabára"?
2009. júl. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

20 éves a vagyok és most jön majd az első bébi. Szerettük volna meg örültünk neki, de kicsit még úgy érzem korai. Mondjuk nekem betegség miatt javasolták, hogy szüljek, minél előbb annál jobb, mert lehet, hogy később már nem lehet. Szerintem ellettünk volna még 5-6 évig gyerek nélkül, sokat melózunk, most is házat újítunk, kutyákat tenyésztünk, szóval van mit tenni, de biztosan menni fog minden ez kis baba mellett is.

2009. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én annak ellenére,hogy fiatalabb koromban nem nagyon szerettem a gyerekeket(nem tudtam hova tenni őket),nagyon is szerettem volna várandós lenni.de csak az!így eléggé ki tudtam élni magam,a férjemmel is 5év házasság után vállaltunk babát.De az előtte lévő évben én már intenzíven szerettem volna.olyan 26éves korom körül.idén leszek 28 és egy 8hónapos babám van:-)
2009. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 20 éves korom körül. De a párom akkor még nem akarta, így csak két évvel később lett, mikor apuka is rászánta magát. :-)
2009. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én most vagyok 30 éves és 30 hetes kismama. Mi 1,5 évig nem védekeztünk, és nem akart összejönni, de szerintem miattam, mert az elején nem akartam teljes szívből. Vártam, hogy jöjjön az a bizonyos vágyódás a gyerek után. De én csak akkor éreztem ezt, amikor a hormonjaim miatt közölték, egyelőre nem lehet bébim. Szerintem ha kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban vagy, a párod is szeretné, és eléggé érettek vagytok ahhoz, hogy bizonyos dolgokról lemondjatok egy gyerek miatt, akkor bele kell vágni. :-) Egyébként hihetetlen jó érzés :-)))
2009. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 felett. Azóta 3 gyerek van, nagyon jó velük, örülök, hogy nem akartuk addig, amíg tényleg úgy ne érzi az ember.
2009. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem ilyet, leszámítva, amikor kb. 6 évesen a kádban úgy döntöttem, hogy egy fiam lesz, de nem lesz apukája. :)

Se szülni se terhes lenni nem akartam. Mindíg úgy gondoltam, hogy majd egy-két év múlva. Viszont úgy 25 évesen azt éreztem, hogy tovább kellene lépni, de nem tudtam, hovam. A mindennapok rutinszerűvé váltak, a bulik és a haverok is, üresnek éreztem az életem. Amikor egy felelőtlen éjszaka megfogant a babánk, akkor éreztem, hogy ez az, ez hiányzott, ez a kaland, az anyaság. Azóta is élvezem, nemsokára jöhet a negyedik.

2009. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos őrültnek fogtok tartani,de én máe 15 éves korom óta érzem.Persze ez nem azt jelenti,hogy most 21 évesen készek állok rá anyagilag,lelkiekben már igen.Mindig is anya típus voltam,imádtam babusgatni az unokahugomat a rokon és barát babákat és barátnőm aki gimnázium utolsó évében esett teherbe kicsit enyhítette a baba vágyam,mert minden nap találkoztunk így részese voltam élete 9 hónapjának majd az azt követő hónapoknak éveknek is:D


Ha tehetném egyébként n most rögtön szülnék egy babát:D

2009. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam igazán gyereket, aztán egyszer csak 26 évesen úgy ébredtem, hogy szülni akarok :)

Aztán 28 évesen megismertem a páromat, összeházasodtunk, terhes lettem, anyuka vagyok :)

2009. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!