Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek unalmas volt a nyaruk,...

Akiknek unalmas volt a nyaruk, mit csináltak?

Figyelt kérdés
Nekem is sokszor volt unalmas csak néha csináltam valamit. Barátnőkkel is keveset találkoztam.
2011. aug. 29. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgattam a barátnőimmel,buliztam,nem keveset,de én mentem volna minden hétvégén.Kint fürödtem a medencében,napozgattam,sokat sétáltam,filmeket néztem,nyaralni nem nagyon voltam,egyszer lementünk a Balcsira 4 napra.Kb.ennyi.Nem volt nagyon unalmas,de izgalmasnak se mondható.
2011. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet ilyen ingerszegény környezetben élni?
2011. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

1 hetet fesztiváloztam, párszor bulizni is voltam, barátnőkkel találkozgattunk, meg sajnos elég sokat betegeskedtem:S jah,és mivel egyedül vagyok itthon,ezért főztem:D nem volt olyan unalmas, de túl izgis sem..én már várom,hogy kezdődjön az egyetem:P

19/L

2011. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkával telt a nyaram, voltam 3 nap szabadságon, nem voltunk sehol sem nyaralni vagy kirándulni.
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szét untam a fejem, munkát kerestem (és nem találtam), meg szenvedtem, annyira ingerszegény volt ez a nyaram h szinte éreztem az agysejtjeim pusztulását.

Lusta voltam bármihez hozzáfogni egyre csak beleragadtam ebbe a létformába...

2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
tanultam.
2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%

japánt és c-nyelvet tanultam,neteztem,filmeztem,zenéztem,két hetet nyaraltunk párommal,takarítottam sokat,szombatonként egyik legjobb barátommal söröztünk...

az első 3 hét unalmas volt,a többi már jobb :D

18L

2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!