Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akiknek van köldökpierci...

Azok, akiknek van köldökpiercingje mit csináltak vele terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én a hatodik hétben járok, nem tudom, mit csináljak, benő vagy sem, vegyek-e terhespiercinget (bár az kicsit taszít). Meddig tudom bent hagyni kb. az eredetit? Ti mit csináltatok?
2010. ápr. 19. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,


Velem a 18. heti uh-n vetette ki az ultrahangos doktornő, mert egyrészt uh-k során egy idő után amúgyis kivetetnék (felsértheti a műszert), másrészt ha kifordul a köldököd esetleg akkor elég csúnya lenne... :)

Szóval én kivettem, most 25 hetes vagyok és a lyuk nemhogy benőni nem fog szerintem de tágult is kicsit szóval ha megvan a babám, majd visszateszem :)

2010. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem úgy 17 hetesen vetették ki. De azóta be is nőtt. Most vagyok 21 hetes.
2010. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A baratnom kivette mindket babajat varva felido kornyeken (amikor aktivabban noni kezdett a pocak). O szuleszno es azt mondta, hogy meg a terhessege elott tobb kismamat is hallott panaszkodni, hogy korabbi terhessegnel bent hagyta es csunya lett szules utan a lyuk.

Nem csodalkozom, ugyanis nekem nem volt, a pocakom sem volt egyik gyermekemnel sem hatalmas, a koldokom sem fordult ki, de mindegyik terhesseg utan joval nagyobb lett a koldokom, mint volt, kitagult a bor ott is. Idovel visszahuzodott.

Szoval en a helyedben inkabb kivennem. Jah, a baratnom havonta egyszer visszarakta nehany orara, hogy letesztelje a lyukat es ne forrjon be.

2010. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És szerinted visszahúzódik a lyuk majd olyan picire, mint volt? Úgy értem nem lesz utána ronda a hasam ott a kitágult lyuknál?
2010. ápr. 19. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Én kivettem kb a 7-8.héten, mert ugyan a hasam még lapos volt, a köldököm már dudorodott kifele.

Sehol nem repedt meg a bőröm, viszont a lyuk mentén hosszában pár centit igen. Már 16 hónapos a lányom, de a lyuk még mindig nem nőtt be sajnos. Szépen visszament a hasam, olyan szép, mint régen volt, csak ott látszik egy pici repedés, de tényleg nem vészes.

De egy barátnőm majdnem végig bent tudta hagyni az ékszert, mert nem dudorodott a köldöke, és neki meg se repedt ott a bőr.

2010. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12. héten vettem ki, aztán 2-3 hetente betettem egy kis időre, hogy ne forrjon össze. Nekem nem változott a lyuk, pedig jó nagy hasam volt, igaz, a köldököm se nőtt nagyobbra, ki sem fordult.

Szülés után visszatettem, azóta is hordom.

2010. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én most 22 hetes vagyok és bent van. A doki egy szót sem szólt hogy hordom az uh-nál mindig kiveszem. Rendeltem a vateráról kismama piercinget két fajtát puha flexibilis mindkettő az egyik méretre vágható golyós a másikon golyó sincs csak gumigyűrű így nem tud beakadni 800 és 450 ft volt.
2010. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én már a terhesség előtt kivettem mert begyulladt.de ha nem gyulladt volna be akkor is kivettem volna amikor megtudtam h terhes vagyok.most h már nagy a hasam és ki vannak nyúlva a lyukak,nagyon csúnya,ráadásul be is barnultak.
2010. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azon gondolkodtam, hogy benövesztem, mert nézegettem képeket ( [link] ) és nem tudom, hogy a felső lyuk nem tágul-e ki nagyon, annyira, hogy már ronda legyen, ha visszarakom. De akkor nyugtassatok meg, hogy aki szülés után visszarakta, annak visszament ugyanakkorára a lyuk, mint volt:)
2010. ápr. 19. 12:20
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép

2010. ápr. 19. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!