Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek unalmas volt a nyaruk,...

Akiknek unalmas volt a nyaruk, mit csináltak?

Figyelt kérdés
Nekem is sokszor volt unalmas csak néha csináltam valamit. Barátnőkkel is keveset találkoztam.
2011. aug. 29. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, dolgoztam, barátokra kevés idő jutott, augusztusban betegeskedtem, most megint dolgozom.
2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész nyaram unalmas volt.


Gyakornokként dolgoztam az egyik bankban, aztán amikor befejeztem a munkát akkor megírtam róla a beszámolómat.


Ezenkívül egy hetet nyaraltam.


Kb. ennyi volt az idei nyaram.

2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Végigdolgoztam..
2011. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Voltam a renault kupán, azon kívül itthon voltam végig, gépeztem, írtam, sok új zenét halgattam meg, 1* találkoztam az egyik barátnőmmel, jópárszor lementem focizni, és a párommal voltam sokat. Emellett csinálom a jogsi vezetési részét. Járkáltam a fogorvoshoz. De unalmasnak mondanom így is, mert nyaralni nem mentünk sehova, kirándulni sem, és majdnem minden napot itt töltök a szobámban ülve, zenét hallgatva és gépezve...
2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
gykztam :D
2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
betegeskedtem,munkát kerestem,dolgoztam,elveszítettem a barátaimat és a páromat,munkaügyi ellenőrzés miatt ismét így nyár végén a munkámat is,pár napja,azóta unalom és gépezés!
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem most így csak az augusztus vége volt unalmas... egyrészt azért, mert baromira nem bírom jól a kánikulát, és csak döglöttem, mert semmit nem volt kedvem csinálni, gyenge voltam, nem volt semmihez erőm; barátok meg akkor voltak el...
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Készültem a matek-pótvizsgára, de szerencsére sikerült! :)

Néha nekem is unalmas volt, igaz voltak benne néhány napos kirándulások.

18/F

2011. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Apa kamionos elmentem vele néha (ha visszamehetnék akkor többet mennék :D) azon kívül nem is csináltam semmit...kimentem a medencébe is párszor, próbáltam tanítani a kutyámat meg egy párszor találkoztam a barátnőimmel. Ezen kívül semmit.

14L

2011. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elkezdtem tanulni spanyolul mert nyelvi gimibe megyek..

Egyszer-kétszer voltam egyik barátnőmnél, meg az unokatestvéreimmel fagyizni! Ennyi! Máshol nem voltam. Idén egyszer se strandoltam! :S :( 15L

2011. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!