Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért bunkó mindig?

Anyám miért bunkó mindig?

Figyelt kérdés

Most is mondtam neki, hogy ha elmennék a boltba és a saját pénzemből vennék dolgokat akkor sütne-e valamit belőle este.

Mondja, hogy gondolkozzál már hülyegyerek, ezeregy dolgom van, nem érek rá sütkérezni neked.

Miért kell mindig ilyennek lennie? Mikor tök normális vagyok mindig, ráadásul még bulizni sem jártam soha, jól tanulok, mégis én vagyok a hibás mindig.

17/F


2011. aug. 28. 15:54
1 2
 11/11 Softness ***** válasza:
nekem is ilyen volt az anyám, és én el is hittem, hogy én vagyok a szar, a lényeg, tudd mindig, hogy nem veled van a baj, egyszerűen csak feszült és sajnos rajtad vezeti le. néha sajnos én is ilyen vagyok, mikor feszültebb vagyok, e gyerekemmel is türelmetlen vagyok és olyankor nem tud olyat csinálni vagy mondani amivel ne lenne bajom, haragszom is miatta magamra, de sajnos ilyen az élet. a te dolgod csak az, hogy ne hidd el, hogy te vagy a rossz és te vagy a hibás, nem azt mondom hogy haragudj anyudra, inkább próbálj meg felülemelkedni.
2011. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!