Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért bunkó mindig?

Anyám miért bunkó mindig?

Figyelt kérdés

Most is mondtam neki, hogy ha elmennék a boltba és a saját pénzemből vennék dolgokat akkor sütne-e valamit belőle este.

Mondja, hogy gondolkozzál már hülyegyerek, ezeregy dolgom van, nem érek rá sütkérezni neked.

Miért kell mindig ilyennek lennie? Mikor tök normális vagyok mindig, ráadásul még bulizni sem jártam soha, jól tanulok, mégis én vagyok a hibás mindig.

17/F


2011. aug. 28. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet tényleg sok dolga van, de az internet előtt ülsz, nézhetnél pár receptet és te is süthetnél.
2011. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen a természete, honnan kellene azt Nekünk tudnunk, h miért ilyen?
2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ketten éltek? Szoktál neki segíteni?

Esetleg megbántottad előtte valamivel?

2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hailey13 ***** válasza:
lehet csak rossz napja van. tényleg bunkó volt, dehát azért az anyukád..:) próbálkozz meg vele, lehet neked is sikerül
2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én anyám se főzött nekem soha semmit :( nem is takarított...12évesen is én takarítottam ki mindent tisztára....

Jegyezd meg, hogy te majd ha lesz gyereked akkor másként csinálod!

2011. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor bunkózik, akkor "lepd meg" azzal, hogy te viszont nagyon figyelmesen és kedvesen válaszolsz!!! Hidd el az emberek nagy többsége ilyenkor megdöbben, és kényelmetlenül érzi magát a fortyogása miatt.
2011. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy. Attól mert fiú vagy tudsz te is sütni.
2011. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre most azt tudom mondani, hogy anyu nekem se csinál meg semmit csak a drága bátyámnak ugrál jobbra balra..Ha én el akarok menni b*sznak az egészre inkább tv-znek egész nap.Ha bátyám akar akkor egyből ugranak. Nos hát mivel anyu ezen a héten délutános volt így nekem kellett a Bátyámnak ugrálni én csináltam neki kaját mosogattam közbe a lovat el hanyagoltam mert semmi időm nem maradt haza jött apukám rám zudult minden, hogy ezért vették nekem a lovat mert h fent gépezek egész nap...Na már most szerencsére péntek szombat meg a mai nap ismét tudtam foglalkozni a lovammal de holnaptól ismét nem lesz időm mert bátyámnak kell ugrálnom..És vele kivételeznek velem meg nem. A lovat is saját pénzből vettem..Évek óta gyűjtögettem..barátnőmmel járunk kaszálni mert bátyám sose segít semmit..én hordom be a fát..én csinálok minden munkát..szerinted nekem jó így? Egyedül a Lovam miatt vagyok még otthol..SEMMI másért.. bár ennek van egy jó része is..tudok főzni xD


14/L

2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem becézném így a gyerekemet, hogy hülyegyerek. Tisztelem akkor is, ha dühös vagyok rá. Ha meg szeretem, akkor sütök neki akkor is, ha a belem csüng. Na persze kétoldalú a dolog - ha a gyerekem is megadja nekem mindig a tiszteletet, kedvességet...
2011. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó sokat kaszálhattál, ha lovat tudtál belőle venni. Vak ló volt az? Mennyit kóstál szerinted egy ló?
2011. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!