Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktal segiteni masoknak?...

Szoktal segiteni masoknak? Penz, vagy viszonzas nelkul, onzetlenul?

Figyelt kérdés
Egy honlaprol jutott eszembe a kerdes(nem mondom melyik, nehogy reklam legyen). Barmilyen segitseg erdekel, pl. ha kidobnal egy regi, de ep szekrenyt megkerdezed, hogy kell-e valakinek? Szabadidodben segitenel az idos szomszed neninek bevasarolni? Vigyaznal a baratod kutyajara, mig o videken/kulfoldon van? Segitenel matekbol egy kislanynak, mikor epp raersz es tudod, hogy szuksege van ra?
2011. aug. 26. 12:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
9%

Nem.


Oldják meg a saját gondjaikat.

Persze ha nem nagy dologról van szó akkor segítek, de csak ha tudom, hogy én is számíthatok rá, de ez ugye meg már nem viszonzatlan. Viszonzatlanul senkinek semmit.

2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
95%
hát ha ez annak számít, én rendszeres véradó vagyok...
2011. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!