Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdek olyannal akit...

Miért kezdek olyannal akit aztán nem tudok felvállalni?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva olyanokkal létesítetek kapcsolatot ,akiket nem tudok felvallani .Vagyis még csak nem is szívesen mutatkozom velük az utcán. és messze nem vagyok már tini .Valahogy az extremitások vonzanak (túl félős visszafogott, extra kövér ,extra sovány ,öreg)de egyikkel se tudok úgy végig menni az utcán hogy na igen -Ő az én párom .

Általában sze@uális kapcsolat lesz egy ideig aztán véget vetek annak is .


Valami ötlet miért van ez, és mit tehetek ellen ??


2011. aug. 26. 10:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
én is !:)
2011. aug. 26. 12:12
 22/27 anonim ***** válasza:

"amúgy 10:46 -rátapintott a lényegre azt hiszem erről van szó .tökéletesen megfogalmaztad :(

Csak nem tudom mi a megoldás.."


10:46 vagyok


Nos, ezt magaddal kell tisztáznod, magaddal kell rendbe jönnöd, én mondjuk mindig minden pasimat felvállaltam, de volt olyan akivel kapcsolatban azért voltak kicsit fenntartásaim.

Nem tudom hány éves vagy, én szerencsére "kinőttem" belőle, ahogy kicsit jobban tisztába kerültem önmagammal és érettebbé váltam.


Meg persze a pasikól is függ... attól, hogy ő képes e sajátmagát felvállalni és elfogadni. Viszont ahhoz, hogy ezt megtehesse olyan nő kell mellé, aki növeli az önbizalmát, aki elhiteti vele, hogy ő - számára - igenis a világ legjobb pasija.


Szóval mindenképp nálad kezdődik a dolog. Neked kell elhinned magadról, hogy:

1. Jó nő vagy és ez NEM attól függ, hogy hogy néz ki a pasi melletted.

2. AZ a lényeg, hogy _neked_ tetszik és _neked_ kell, hogy ő legyen az igazi... a többiek kit érdekelnek, nem ők járnak vele.

3. Attól, hogy "hajlandó" veled járni, ő még nem egy randa pasi. (Mert talán ez is benne van a pakliban, hogy eleve azt hiszed, ha kellesz neki, akkor igaziból nyilván minden más nő undorodik tőle, nem?)


De elsősorban gondold át mielőtt összejössz valakivel, és ha nem tetszik annyira, hogy fel is vállald, akkor NE kezdj ki vele... mást sajna nem igen tudok mondani.

2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

igen köszönöm utolsó. A személyiségüket talán sokszor nehezebben tudom vállalni amúgy mint a kinézetüket (olyan bénák sokszor meg határozatlanok ,én ennél életrevalóbb vagyok ,és ez idegesít sokszor)..-de ez az egész messzi vezet . Sok mindenben igazad van ,remélem nem maradok így 26 éves vagyok amúgy tehát ez már nem a 'majd kinövöm' kategória.


(és sajnos ha ezek sem lennének, v lettek volna, hanem várnék arra kölcsönösen megszülető érzésre amit jobb helyeken szerelemnek hívnak -akkor ez alatt a 26 év alatt 1x sem sze@eltem voltam kb.:()


Egyelőre ez van .

2011. aug. 26. 16:04
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is így voltam egy darabig,aztán fogtam ki végre olyan pasast, akit felmertem már vállalni az utcán. Aztán később kiderült róla, hogy annyi esze sincs, mint egy aranyhalnak :D

Aztán megint jöttek azok a pasik,akikkel a legjobban csak a 4 fal közt tudok el lenni.

Most ott tartok, hogy azt keresem,aki végre külsőre is tökéletes,aztán megvárom,amíg rájövök esetleg arra,hogy belül is stimmel.Úgy néz ki már közel van a befutó..majd meglátjuk mi sül ki ebből :P

Szerintem csináld ezt te is.

2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ja és én megfogadtam, hogy ágybe sem bújok a jövőben olyannal,aki számomra valami miatt nem a tökéletes...

(akár külső,akár belső)

Néha én is azt érzem, hogy 1-2 kivétellel(akik jópasik voltak aránylag kívül belül),én is szűz volnék, ha másként álltam volna korábban a dolgokhoz...

utolsó voltam.25N

2011. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

sztem egy pasinak nem muszáj olyan húdejól kinéznie.

nekem volt már nagyon mackós alkatú, és kopasz szemüveges pasim is.

nem a külsejükbe szerettem bele, nekem valahogy 18 éves korom körül sikerült kinőni ezt a "mit szólnak a barátnőim" komplexust.


sokkal cikibb, ha egy pasi töketlen szerencsétlenség, mintha mondjuk csúnyább az átlagnál.

2011. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 16:04


Szia! Nekem küldtél képet.

Most olvastam hogy akkor még mindig szűz lennél....

Szerintem jól csináltad! Végre egy csaj aki tudja mire van szüksége, és nem otthon kesereg a királyfi után, hanem sorba teszteli a lovagokat. :D Ez persze kisarkítás, a lényeg hogy cselekszel és értelmesen közelíted meg a dolgokat!

Amúgy nem értem hogy miért gondolod, hogy ne lenne olyan partner is aki érzelni szinten is megbizsergetne. Szerintem te biztosra mész és kicsit bátortalan vagy! ;)

2011. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!