Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdek olyannal akit...

Miért kezdek olyannal akit aztán nem tudok felvállalni?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva olyanokkal létesítetek kapcsolatot ,akiket nem tudok felvallani .Vagyis még csak nem is szívesen mutatkozom velük az utcán. és messze nem vagyok már tini .Valahogy az extremitások vonzanak (túl félős visszafogott, extra kövér ,extra sovány ,öreg)de egyikkel se tudok úgy végig menni az utcán hogy na igen -Ő az én párom .

Általában sze@uális kapcsolat lesz egy ideig aztán véget vetek annak is .


Valami ötlet miért van ez, és mit tehetek ellen ??


2011. aug. 26. 10:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy nem tudod felvállalni?? Ha egy bűnöző, rossz ember, akkor megértem, de a külső ennyire számít neked?? Szégyellhetnéd magad, rendkívül sivár lelki világod van, ezért nem tudod felvállalni őket, ezért használod el majd dobod ki, mint egy darab sz*rt... ne legyél már ennyire felszínes, így sosem lesz egy boldog kapcsolatod, ebben biztos lehetsz.
2011. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
azért mert önző vagy. mit tehetsz ezellen?... most mi mondjuk meg??? vállald fel.
2011. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy fosssss alak vagy?! Azért!
2011. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp - ha nem így van, azt biztos tudod -, de egy elsőre azt mondanám, hogy rettentő erős önbizalomhiányod van.


Két okból:

- Olyanokkal kezdesz, akik (szerinted) nem annyira felelnek meg a közízlésnek, így nyilván több esélyed van.. ez tetszik és ezért vonzódsz az ilyenekhez.


- Másrészt annyira szeretnél megfelelni másoknak, annyira mások véleményére adsz, hogy még a szerinted nem tökéletes pasit is eldobod, nehogy emiattlenézzenek.



Szerintem mindkettő utalhat erős önbizalomhiányra, de persze nem biztos...

2011. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

10:46 vagyok...


És persze durva önzőségre is utalhat ugyanúgy.

Egy csúnya pasi mellett, ha kettesben vagytok sokkal jobb nőnek érezheted magad, mások előtt viszont nem akarod, hogy rontsa az "imidzsedet"... de ez megintcsak egy tipp.. nézz magadba és döntsd el, hogy illik e rád!

2011. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A társadalom megítélése miatt vannak benned gátlások. Nem lehetsz szabad! Talán nem is létezik olyan társadalom, ahol ez a szabadság megvan, hacsak nem valami esőerdei törzs!


A kérdés, az, hogy magad előtt felvállalod-e? Én is nagyon szivesen dugnék minden nem ronda 40 éves nővel, és voltam is már egy párral így, de egyiket sem vállaltam fel. Szerencsére, mikor az egyik elcibált egy koncertre, az anyámnak nézték. :) Hozzáteszem isteni nő volt, és nem is csúnya!


Találd meg a középutat! Nekem van most egy plátói ideálom, aki megzavarja a fejemet, de ettől még nagyon is gerjedek minden érett jobban kinéző nőre. Ez utóbbit persze majd férre kell tennem később de amíg lehet addig élvezze ki az ember!


Szívesen tépnél Ferrarival? Imádod a terepjárókat? Lenyűgöznek a Rallye autók? Szeretnél vagánykodni egy 1000-es sportmocival? És mégis Ford Fiestád van, mert keveset eszik, olcsó és könnyű vele parkolni?

Így van ez a csajokkal is. Előbb utóbb kompromisszumot kötsz!

2011. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

woow lehet sz@r alaknak tartani -DE mivel zavar azért tettem fel a kérdést :/


Nem bántok senki nem "dobok" ki senkit -azzal a néhánnyal aki volt mind a mai napig jó viszonyban vagyok mert mellettem élmény szinten nem lehet okuk panaszra. Csak talán nem vagyok elég erős ahhoz a társadalom előítéleteivel szemben menjek .Számít a külső -de ha szeretném és egy erős ffi lenne, quasimodo is lehetne ..

2011. aug. 26. 10:50
 8/27 anonim ***** válasza:

Jahogy csaj vagy? :)


Ti többiek meg mit oltjátok??!!!!


F@szság hogy nem számít a külső!!!! Nagyon is számít!

Állítólag Jézus mondta hogy "Amilyen kívül, olyan belül!"

Ez nem vallási részlet hanem emberi bölcsesség, ami igaz!


A külső ugyanúgy az ember része mint a belsője! Igenis, ha ránézünk a másikra akkor az az érzés ébredjen vele kapcsolatban hogy "De megmásznám most is!" ÉS nem az hogy "Jólvan na".

Ideálok szerint bölcselkedtek, de az eszetek túl kevés ahhoz hogy gondolkodjatok is erről, mert akkor tudnátok, milyen fontos a külső is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
utolsó: igen, számít a külső. de ha őt ennyire zavarja, akkor keressen olyat, akit felmer vállalni. és ne csesszen ki szerencsétlen férfiakkal:/
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok... hol mnodtam én, hogy nem számít a külső?? Igenis számít, de sokkal fontosabb a belső. Azon akadtam ki, hogy nem tudja felvállalni... akkor tényleg ne kezdjen olyannal, vagy kezeltesse magát, ha nem tud rajta változtatni, mert nem normális dolog! Én bárkivel is létesítek kapcsolatot, felvállalom, mert senkinek semmi köze hozzá egyrészt, másrészt el sem gondolkodom rajta... ha együtt vagyunk, az utcán is együtt jelenünk meg, ha csak barátok vagyunk, akkor is...
2011. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!