Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdek olyannal akit...

Miért kezdek olyannal akit aztán nem tudok felvállalni?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva olyanokkal létesítetek kapcsolatot ,akiket nem tudok felvallani .Vagyis még csak nem is szívesen mutatkozom velük az utcán. és messze nem vagyok már tini .Valahogy az extremitások vonzanak (túl félős visszafogott, extra kövér ,extra sovány ,öreg)de egyikkel se tudok úgy végig menni az utcán hogy na igen -Ő az én párom .

Általában sze@uális kapcsolat lesz egy ideig aztán véget vetek annak is .


Valami ötlet miért van ez, és mit tehetek ellen ??


2011. aug. 26. 10:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

amúgy 10:46 -rátapintott a lényegre azt hiszem erről van szó .tökéletesen megfogalmaztad :(

Csak nem tudom mi a megoldás..

2011. aug. 26. 11:01
 12/27 anonim ***** válasza:
0hhhggh
2011. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
valaki?? (olyan írjon aki nem lehurrogni akar )
2011. aug. 26. 11:22
 14/27 anonim ***** válasza:

ma 10:58


Pont hogy azért kezd olyanokkal mert arra vágyik és lehet hogy te is megszólnád, vagy furán néznél rá, ha pl meglátnád őket ketten. Vagy ha a barátja barátnője lennél, akkor elkezdenéd mondani, hogy mit keres egy ilyen mellett, amikor sokkal jobbat is kaphatna!


A belső fontosabb az igaz, de mennyivel? Nem sokkal!!!!!

Szerintem ez olyan 40-60%-os arány! És ki akarna eldobni 40%-ot?!


Én is olyan nőt akarok aki jól néz ki és szexi!

Vannak nők akiket nagyon megdugnék, de tényleg veszettül, mert izgatóak, de ettől még nem feltétlenül szépek! A kettőnek persze egyensúlyban kell lennie, de ez olyan mint az autós kártya! Vannak erősek, de van amikor az egyik csak lóerőben erős pl. Az van hogy lenyomja még a mindit is!

Eddig nekem talán csak a mostani barátnőm olyan akit fel tudok vállalni anélkül hogy tartanom kéne a családom, vagy a kollégáim megszólásaitól! Pedig voltak sokkal istenibb nőim is!

Nem lehet mindent egyszerre megkapni, de lehet jó kompromisszumot kötni!



Te meg mit nem értesz? :) Kompromisszum és középút, vagy ha valami a számodra tökéletes, akkor azt védd meg!

Szerintem az extrém barátok nem elégítenek ki nálad mindent, vagy tévedek? Tehát nem úgy van, hogy neked maximálisan mindenben megfelelnének, csak félsz a reakcióktól, hanem van egy-két tulajdonság ami nagyon elvarázsol, a többit pedig elfogadod. Namost vagy keresel olyant aki neked mindenben megfelel és akkor azt megvéded, vagy keresel olyant aki középút. Aki nem túl gáz, és eléggé izgat is. Vagy alakítható.

2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 11:22


Megnézhetnénk egymást képen? Csak kíváncsi volnék. :)

2011. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én senkire nem nézek furán az utcán, csak az extrém esetekre, ez pedig nem két ember egymás mellett... legyen sovány vagy kövér vag stb. Ha már ő maga mesterségesen változtat a külsején (20 ezer tetkó, piercing, lila haj, stb), na az már más, az már mentalitást tükröz.
2011. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
11:22 -rám vagy kíváncsi ?
2011. aug. 26. 11:31
 18/27 anonim ***** válasza:

ma 11:31


Igen, ha nem baj. :) Csak meg szeretnélek nézni. :)

2011. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem gond :) írtam neked .
2011. aug. 26. 11:38
 20/27 anonim ***** válasza:
Küldtem képet. :)
2011. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!