Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nevezhetnénk (apa) komplex...

Ezt nevezhetnénk (apa) komplexusnak is? Fontos

Figyelt kérdés

6éves voltam amikor apukám meghalt,most 19leszek. Teljesen kimaradt a férfi az életemből,mert anyukám nem ment újra férjhez. 15évesen lett 1 barátom azóta vele vagyok és egyszerűen nem tudok elszakadni tőle. Ha már el kell válnunk pár napra egymástól(sőőőt..pár órára..-.-') sírógörcsöt kapok és olyan szr reménytelennek érzek mindent. Aztán múltkor barátom apjától megkaptam,hogy sosem közeledtem hozzá és 100%,hogy amiatt ,mert nem volt apa az életemben. Ezen már én is gondolkoztam.

Apám halála után pszichológushoz jártam,az a hülye "doktor" azt hitte,hogy megszálltak a szellemek,mert 6évesen leku.rváztam anyámat és minden csúnya szót mondtam rá. Ha arra gondoltam,hogy anyám egy krva akkor mindig mondtam neki,hogy anya csúnyát gondoltam,ne haragudj. A doki szerint anyámat hibáztattam apám halála miatt ezért ilyen függőágyba belecsavart és állandóan pörgetett benne,hogy távozzanak a rossz szellemek. Ma már nevetek rajta, de úgy érzem,hogy anyámat nem igazán szeretem vagy nem tudom olyan nem akarok közeledni hozzá érzésem van. Lehet tenni valamit ellene? Meg,hogy ne kötődjek a barátomhoz ennyire,mert rettegek,hogy elhagy? (mint az apám.)


2011. aug. 24. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem apakomplexus. Egyszerűen 6 éves korod óta hiányzott egy apa kép,anyukádat pedig azért ku.rváztad le,mert akkor őt hibáztattad az édesapád elvesztéséért.

Most is azért ragaszkodsz ennyire a barátodhoz,mert nem akarod elveszíterni azt akit nagyon szeretsz.Ha ez a túláradó szeretet nem fojtja meg a barátodat és nem vagy féltékeny,amivel elriasztod magadtól.Akkor nem kell attól tartanod,hogy újra elveszítesz egy férfit az életedből.

2011. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy Tourette szindromaja lenne,talalkoztam ilyen szemelyekkel,a szülök nem szivesen viszik sehova,mert minden 2-3 percben,borzaszto hangosan kiabalnak,es a mozgasukat se tudjak iranyitani,legjobb lenne egy jo pszihologussal elbeszelni.
2011. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem tourette szindróma. semmi ilyen bajom nincsen. teljesen normális vagyok..:D
2011. aug. 24. 14:42
 14/21 A kérdező kommentje:

14:39

köszönöm szerintem ez volt a legjobb válasz eddig.

az a baj,hogy féltékeny vagyok rettentően..:D

2011. aug. 24. 14:44
 15/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
le van írva 1.mondatba-.-'
2011. aug. 24. 15:28
 17/21 Hailey13 ***** válasza:
egyébként igen, a legjobb választ te magad írtad. MEGSZÁLLT VALAMI. javaslom locsolj a fejedbe fél liter szenteltvizet:/ naponta kétszer. biztonság kedvéért:)
2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ez nem volt vicces. :/ bocs gyakorolj még.
2011. aug. 24. 15:42
 19/21 Hailey13 ***** válasza:
nem is viccnek szántam ;)
2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
akkor is borzalmas ..:P
2011. aug. 24. 16:29
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!