Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nevezhetnénk (apa) komplex...

Ezt nevezhetnénk (apa) komplexusnak is? Fontos

Figyelt kérdés

6éves voltam amikor apukám meghalt,most 19leszek. Teljesen kimaradt a férfi az életemből,mert anyukám nem ment újra férjhez. 15évesen lett 1 barátom azóta vele vagyok és egyszerűen nem tudok elszakadni tőle. Ha már el kell válnunk pár napra egymástól(sőőőt..pár órára..-.-') sírógörcsöt kapok és olyan szr reménytelennek érzek mindent. Aztán múltkor barátom apjától megkaptam,hogy sosem közeledtem hozzá és 100%,hogy amiatt ,mert nem volt apa az életemben. Ezen már én is gondolkoztam.

Apám halála után pszichológushoz jártam,az a hülye "doktor" azt hitte,hogy megszálltak a szellemek,mert 6évesen leku.rváztam anyámat és minden csúnya szót mondtam rá. Ha arra gondoltam,hogy anyám egy krva akkor mindig mondtam neki,hogy anya csúnyát gondoltam,ne haragudj. A doki szerint anyámat hibáztattam apám halála miatt ezért ilyen függőágyba belecsavart és állandóan pörgetett benne,hogy távozzanak a rossz szellemek. Ma már nevetek rajta, de úgy érzem,hogy anyámat nem igazán szeretem vagy nem tudom olyan nem akarok közeledni hozzá érzésem van. Lehet tenni valamit ellene? Meg,hogy ne kötődjek a barátomhoz ennyire,mert rettegek,hogy elhagy? (mint az apám.)


2011. aug. 24. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
megértem, hogy nehéz így élned de teret kell engedned a párodnak, különben megfojtod majd a szereteteddel!! nem szabad ennyire ragaszkodni senkihez sem. Ez így nem élet sem neked, sem neki. El kell enged, csak akkor marad a tiéd. egy ember ne amiatt legyen veled, hogy sajnál, mert sírsz, meg mert nem is engeded el, meg esetleg zsarolnád később, hanem azért mert ő akar veled lenni. nem mind1. Sok sikert és engedj teret az embereknek. akkor fognak igazán szeretni:)
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus NEM orvos. De többnyire normálisak és nem ilyen 'szellemesek', mint akinél voltál. Keress egyet szerintem ;)
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az egyértelműen függőágykomplexus, keress rá neten, sokat szívnak miatta még később is az emberek.
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az apakomplexus az nem az, h nem tudsz nélküle meglenni, hanem az, h jóval idősebb a férfi.
2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: nem vagyok sértődős ez nem jött be sőt nevettem rajta:D
2011. aug. 24. 14:17
 6/21 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: akkor ez mi? agyf.asz?
2011. aug. 24. 14:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jót nevettél. Én azt hittem ez kamu kérdés. Ha ez a függőágyas sztori tényleg nem kamu, akkor te nem pszichológusnál jártál, hanem valami sámánnál, akire anyud azt mondta, hogy pszichológus.

De ha az kell, hogy valaki kimondja neked, apakomplexusod van, akkor mégis inkább egy igazi pszichológushoz kellene fordulnod, mert itt csak okoskodunk neked, de nem tudunk se rólad semmit, se az egészről.

2011. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Hailey13 ***** válasza:
90%

Apám halála után pszichológushoz jártam,az a hülye "doktor" azt hitte,hogy megszálltak a szellemek,mert 6évesen leku.rváztam anyámat és minden csúnya szót mondtam rá. Ha arra gondoltam,hogy anyám egy krva akkor mindig mondtam neki,hogy anya csúnyát gondoltam,ne haragudj.



hát elég szomorú. és nem értem miért taszítod el, semmit rosszat nem írtál róla.


egyébként cartman jutott erről eszembe :D

de komolyra fordítva:

[link]


A Tourette-szindróma (Gilles de la Tourette-szindróma, TS) egy idegrendszeri betegség, amelyre a tic-nek nevezett ismétlődő, akaratlan mozgások (motoros tic, például csapások és rúgások, felugrás) és hangadások (vokális tic, például morgások, vakkantások) tartós fennállása jellemző. Gyakran ezek a tic-ek helyzethez nem illő szavak, káromkodások hangos akaratlan kimondását is jelentik.


nem tudom ez mind jellemző-e rád, csak az utolsó dolog miatt ötlött fel bennem:D

2011. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Be lehet kapniXD nem ilyen. 1 hónapig tartott kb. apám halála után. Pszichológus volt az biztos,mert gyakran jövök el a rendelő előtt és ki van írva...Bár lehet,hogy ez nem bizonyít semmit,de miután anyukám megtudta,hogy ilyet csináltak velem egyből elhozott onnan. Anyámról annyira nem is lehet rosszat írni,de valamiért nem tudom nem érzem,hogy örülök neki,hogy ő az anyám..
2011. aug. 24. 14:33
 10/21 A kérdező kommentje:
De ebben a szellemesben lehet,hogy van valami. Mert egy 5-6éves kislány nem gondol olyanra,hogy az anyám egy krva azt sem tudja mit jelent..meg,hogy megölném. Egyszerűen egy kis gyerek ilyenre nem gondol.. olyan,mint az ördögűző filmek..
2011. aug. 24. 14:37
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!