Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjuk el meghatóan a...

Hogyan mondjuk el meghatóan a szülőknek, hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok szép verset vagy idézetet?
2011. aug. 23. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
én egy UH felvételnél nem tudok meghatóbbat:)
2011. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti,h vagy egy kiscipőt vennék nekik és azt mondanám,h azért h itt is legyen neki egy ha eljövünk hozzátok.

vagy könyvesboltokban lehet venni könyvet,h szülők leszünk,gondolom van olyan is h nagyszülők leszünk.

2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont apu 60. szülinapján jelentettük be. [link]


Itt találsz egy csomót!:)

2011. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én odatettem egy plüssgólyát egy cumival a csőrénél az ablakuk alá. Ez poénos és egyedi :) Amikor bejöttek a szobába kávézás után egyből meglátták hogy jéé van valami a függöny mögött. Volt nagy öröm :)
2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Véletlenül ezt a linket hagynám a számítógép monitorán.

[link]

2011. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár baba cipőt tennék a postaládájukba.
2011. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghatóan??? Hát sírva! Mondjátok meg, hogy ezek a ti öröm könnyeitek. Remélitek, hogy ők is csatlakoznak. Ha csak nem félnek az unokának még a gondolatától is.
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Kezdjétek el nézegetni a rólad készült régi baba fényképalbumokat és közben mondjátok el.
2011. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a babacipő már annyira elcsépelt! Akkor már inkább egy képeslap, amit úgy kezdtek,hogy kedves nagymami, nagypapi stb.

Mi egyébként nem ragoztuk túl mégis sírás lett a vége! Anyukám egyedül volt éppen otthon és valamit mesélt, be nem állt a szája, már kb. 10 perce el akartuk mondani. Egyszer csak meguntuk és annyit mondtunk,hogy hé nagymami nem fognád be? Egyből levágta és sírni kezdett. Anyósnak kb. ugyanígy! Apu hazajött és locsolni kezdett, lelocsolta a kocsinkat. Én meg odaszóltam,hogy nagypapi nem vigyáznál a járgányra. Ő is egyből tudta, ő is sírt!:)

2011. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én írnék egy levelet a baba nevében :D Kedves mama és papa! Ti még nem ismertek... valahogy így. Így szeretném majd a páromnak is elmondani, ill. a nagyszülőknek, de az még messze van :D Sok sikert és boldogságot!
2011. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!