Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt kapsz?

Mennyi zsebpénzt kapsz?

Figyelt kérdés
Havonta mennyi? Nyáron/Suliidőben? kort és nemet is írjatok légyszi!
2011. aug. 23. 09:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Durván 1000ft egyszeri díjat kell kifizetni,amit akkor,amikor kilépsz az iskolaszövetkezetből visszaadnak.(lehet mára már 1500ft)

Ne sértődj meg kérdező,de az nem lehet,hogy a szüleid azért nem adnak neked zsebpénzt,mert vagy nem segítesz nekik,vagy nagyon rosszul osztod be a pénzt,ellenben a nővéreddel?Lehet,hogy inkább azt neked félreteszik valamire.

2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Neem:) Pont hogy elég jól be tudom osztani, sőt túlságosan is. Sok dolgra nincs szívem kiadni a pénzt, és inkább otthon van a pénztárcában, ezért is tud még a havi 5000ből is maradni, úgy, hogy még a ruhát is magamnak veszem.. A nővéremnek pedig elég hamar elfogy, állandóan gyorséttermekbe jár, aztán kér még többet, ha elmegy ide-oda, persze ő kap. Ja és biztos, hogy nem gyűjtik nekem :D Köszi a választ, akkor szerintem majd elmegyek egy ilyen diákszövetkezetbe.
2011. aug. 24. 09:54
 53/54 anonim ***** válasza:
Én 2 éve regisztráltam a pensumba, ott 500ft volt a tagdíj, amit az első fizetésedből levonnak. De van a rébusz, jobbkezek, meg nemtudom még hány iskolaszövetkezet, többhöz is regisztrálhatsz, és akkor többször tudnak neked munkát ajánlani. Általában hívnak, hogyha van 1-2 napos munkalehetőség, vagy te bemehetsz érdeklődni a központokba. A fizetésedet a következő hó 15.-éig vagy valahogy így fizetik, szóval mint a rendes fizetést. Egy 450ft-os órabérű munkával (ami átlagos) simán megkeresed az 1-2 napos munkával a havi 5000-et. És tényleg egyáltalán nem megterhelő.
2011. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Egyébként szinte minden értelmes válaszra nyomtam zöld újjat, nem értem ki, és miért húzta le 80%körülire őket!

2011. aug. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!